آینده ورزش شهرداری تبریز
آینده ورزش شهرداری تبریز

[ad_1] رئیس شورای شهر تبریز، شورای شهر را حامی تمام قد ورزش اعلام کرد و گفت: در شورای ششم ورزش شهری و همگانی را پیگیر خواهیم بود، چراکه اعتقاد داریم باید در حوزه ورزش هزینه کنیم. به گزارش قلم پرس،از تبریز، حجت‌الاسلام والمسلمین رسول برگی شامگاه امروز در مراسم افتتاح مسابقات فوتسال و مینی فوتبال […]

[ad_1]


رئیس شورای شهر تبریز، شورای شهر را حامی تمام قد ورزش اعلام کرد و گفت: در شورای ششم ورزش شهری و همگانی را پیگیر خواهیم بود، چراکه اعتقاد داریم باید در حوزه ورزش هزینه کنیم.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، حجت‌الاسلام والمسلمین رسول برگی شامگاه امروز در مراسم افتتاح مسابقات فوتسال و مینی فوتبال المپیاد ملی فرهنگی ورزشی پرچم  با حضور یعقوب هوشیار شهردار تبریز و اعضای شورای اسلامی شهر با بیان اینکه برگزاری این المپیاد نشان‌دهنده اهمیت به دو مقوله مقدس ورزش و پرچم است، ورزش را پدیده‌ای نامید که جوانان را از آسیب‌های اجتماعی دور می‌کند و برای سلامت آینده جامعه هدایت می‌کند.

وی، هدایت جوانان به سمت ورزش را از بهترین و عالی‌ترین اعمال دانست و با اشاره به اینکه دشمن به دنبال تهاجم فرهنگی است، گفت: بهترین مکان برای آموزش، همین حوزه ورزش است که در عین حال بهترین مکان برای اشاعه مبانی دینی و انقلابی نیز است.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز چارچوب میادین ورزشی را عین مساجد، دارای قداست عنوان کرد و از طرفی پرچم را نیز نمادی مقدس در تمام کشورها خواند.

وی با بیان اینکه در بسیاری از کشورها، همه جای شهر را با پرچم را تزئین کرده‌اند، قداست پرچم جمهوری اسلامی ایران را بالاتر از پرچم‌های تمام کشورهای دنیا دانست و افزود: باید این قداست و ارزش پرچم را به جوانان القا کنیم.

رسول برگی شورای شهر را حامی تمام قد ورزش اعلام کرد و متذکر شد: در شورای ششم ورزش شهری و همگانی را پیگیر خواهیم بود، چراکه اعتقاد داریم باید در حوزه ورزش هزینه کنیم.

پایان پیام/س


[ad_2]