آگاهی مردم،مانع عوام فریبی ها خواهد بود
آگاهی مردم،مانع عوام فریبی ها خواهد بود

در پی بستری شدن استاد اخلاق حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی طباطبایی در یکی از بیمارستان های تهران، آیت الله هاشمی رفسنجانی امروز پنجشنبه با حضور در بیمارستان از ایشان عیادت کرد. به گزارش قلم پرس به نقل از جماران، در این عیادت که در فضایی صمیمی و با حضور تعدادی از اعضای خانواده […]

در پی بستری شدن استاد اخلاق حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی طباطبایی در یکی از بیمارستان های تهران، آیت الله هاشمی رفسنجانی امروز پنجشنبه با حضور در بیمارستان از ایشان عیادت کرد.
به گزارش قلم پرس به نقل از جماران، در این عیادت که در فضایی صمیمی و با حضور تعدادی از اعضای خانواده سید مهدی طباطبایی انجام شد، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام جویای احوال ایشان شد و ضمن گفتگو با کادر پزشکی بیمارستان، از نزدیک در جریان روند مداوای ایشان قرار گرفت و از درگاه خداوند برای ایشان آرزوی تندرستی و سلامت کامل کرد.

آیت الله هاشمی رفسنجانی با تأکید بر سوابق درخشان علمی، مبارزاتی و شخصیت مستقل و آزادی خواه حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی طباطبایی گفت: در زمانه و شرایط کنونی، وجود ایشان برای جامعه غنیمت است زیرا ایشان آنچه را که می فهمد عمل کرده و با شجاعت بیان می کند.

وی تاکید کرد: آگاهی مردم،مانع عوام فریبی ها خواهد بود .
حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی طباطبایی  و اعضای خانواده ایشان نیز با تشکر فراوان از حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی در بیمارستان خطاب به ایشان گفت: شما یکی از ذخائر انقلاب و نظام اسلامی هستید و من همواره به درگاه خداوند برای سلامتی و طول عمر شما دعا کرده و  می خواهم که خداوند شما را برای ادامه و بقای کشور حفظ کند.

این استاد اخلاق افزود: هنوز ناگفته ها و اطلاعاتی در سینه شما وجود دارد که باید برای آگاهی مردم به ویژه جوانان گفته شود تا انقلاب از مسیر اسلام ، مردم و اهداف مقدس امام راحل منحرف نشود.

وی افزود من تا جان در بدن دارم از نظام و اهداف انقلاب و امام راحل دفاع خواهم کرد.

پس از انجام این ملاقات و در هنگام خروج آیت الله هاشمی رفسنجانی از بیمارستان جمعی از مردم که از حضور ایشان در بیمارستان مطلع شده بودند با آیت الله هاشمی دیدار و گفتگویی صمیمانه کردند.

 

image_242