آذربایجان‌شرقی نائب قهرمان مسابقات دواتلون قهرمانی کشور آقایان
آذربایجان‌شرقی نائب قهرمان مسابقات دواتلون قهرمانی کشور آقایان

مسابقات دواتلون قهرمانی کشور آقایان ۱۴۰۱ به میزبانی تبریز برگزار شد. ‌‌ به گزارش قلم پرس،از تبریز؛ مسابقات دواتلون قهرمانی کشور آقایان ‌‌به میزبانی تبریز و در ورزشگاه یادگار امام  شهر تبریز برگزار شد. ‌ در بخش تیمی رده بزرگسالان این مسابقات استان گلستان قهرمان شد و استان های آذربایجان‌شرقی‌(‌صابر چرخی، احمد بلوس، جعفر عبدلی)  […]مسابقات دواتلون قهرمانی کشور آقایان ۱۴۰۱ به میزبانی تبریز برگزار شد.

‌‌ به گزارش قلم پرس،از تبریز؛ مسابقات دواتلون قهرمانی کشور آقایان ‌‌به میزبانی تبریز و در ورزشگاه یادگار امام  شهر تبریز برگزار شد.

‌ در بخش تیمی رده بزرگسالان این مسابقات استان گلستان قهرمان شد و استان های آذربایجان‌شرقی‌(‌صابر چرخی، احمد بلوس، جعفر عبدلی)  و زنجان نیز به ترتیب صاحب عناوین دوم و سوم شدند.

‌در رقابت تیمی رده سنی جوانان، این زنجانی‌ها بودند که به مقام قهرمانی دست یافتند، پس از زنجان استان آذربایجان‌شرقی دوم شد و عنوان سوم نیز به استان آذربایجان‌غربی رسید.

تیم  جوانان آذربایجان‌شرقی  با حضور ۴ ورزشکار ( محمدامین صدرامین، نیما عزیزی، سید ایلیا زین العابدینی و سالار عباسی) و مربیگری میر ستار محب یثربی در دوره از رقابت‌ها شرکت نمودند.

‌‌این مسابقات با شرکت بیش از ۴۰ نفر از برترین ورزشکاران دواتلون از ۱۵ استان کشور در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان برگزار شد که در پایان و در رده سنی بزرگسالان علی رضوانی از سمنان با زمان ۵۹:۱۸ صاحب مدال طلا و عنوان قهرمانی این مسابقات شد. پس از وی سید محمد حسینی از استان گلستان با زمان ۱:۰۰:۳۱ در جایگاه دوم قرار گرفت و امین سقایی دهکردی از چهارمحال و بختیاری با زمان ۱:۰۰:۳۴ بر سکوی سوم ایستاد.

‌ در رده سنی جوانان نیز محمدیاسر سجاد از استان‌ اصفهان موفق شد با رکورد ۱:۰۳:۴۵ مقام قهرمانی را از آن خود کند. مهدی شافعیان از زنجان با زمان ۱:۰۵:۰۰ در رده دوم قرار گرفت و فرید هادی‌پور از چهارمحال و بختیاری با زمان ۱:۰۵:۲۶ بر سکوی سوم ایستاد.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷