بهترین ناظران خود صنف ها هستند
بهترین ناظران خود صنف ها هستند

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌شرقی از واگذاری سیلوی ملکان به بخش خصوصی خبر داد. به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، احمد محمدزاده پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل سابق و جدید شرکت غله منطقه ۸ کشور اظهار داشت: آذربایجان‌شرقی همواره در امور مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و […]

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌شرقی از واگذاری سیلوی ملکان به بخش خصوصی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، احمد محمدزاده پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل سابق و جدید شرکت غله منطقه ۸ کشور اظهار داشت: آذربایجان‌شرقی همواره در امور مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و … مهد اولین‌ها بوده و در ارتقاء کیفیت آرد و نان هم مهد اولین‌ها خواهد بود و نظارت را خود تشکل‌های آرد و نان به عهده خواهند گرفت.

وی ادامه داد: فرض بر این است که بهترین ناظران از خود صنف هستند تا اجازه ندهند کم کاری چند نفر زحمات پنج هزار نانوا را به باد دهند؛ تا ما برسیم به جایی که بقیه تشکل‌ها از اینجا بازدید و کیفیت نان را بررسی کنند.

محمدزاده ابراز داشت: جهت‌گیری دستمزد پرداختی به آردسازان مشوق نوسازی آردسازی‌ها نیست و باید ترتیبی داده شود تا مشوق‌های سرمایه‌گذاری برای آردسازان فراهم آید که شرایط فعلی با سیاست‌های پسابرجام همخوانی ندارد.

محمدزاده اعلام کرد: ما سیلویی در ملکان داریم که قصد واگذاری آن را به شهرداری داریم که در شورای برنامه‌ریزی مخالفت شد و مقرر شد به بخش خصوصی واگذار شود.