به دنبال هر دو جام قهرمانی لیگ برتر و باشگاه‌های آسیا هستیم
به دنبال هر دو جام قهرمانی لیگ برتر و باشگاه‌های آسیا هستیم

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز گفت: ما ظرفیت و توان داریم که در هر دو جام به دنبال قهرمانی باشیم. به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، امیر قلعه‌نویی بعد از ظهر امروز در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش برابر پدیده مشهد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال هر دو جام قهرمانی لیگ […]

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز گفت: ما ظرفیت و توان داریم که در هر دو جام به دنبال قهرمانی باشیم.

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، امیر قلعه‌نویی بعد از ظهر امروز در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش برابر پدیده مشهد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال هر دو جام قهرمانی لیگ برتر فوتبال کشور و قهرمانی باشگاه‌های آسیا هستیم و در این راه مصمم هستیم.

وی گفت: خوشبختانه در هر پستی دو بازیکن خوب داریم که می تواند تیم را به سمت قهرمانی سوق دهد و باید عنوان کنیم که تیم تراکتورسازی تبریز استحقاق و توانایی کسب هر دو جام را دارد.

قلعه‌نویی در مورد لغو اردوی ترکیه تیم تراکتورسازی گفت: این اردوی خارج از مجموعه باشگاه لغو شد و باشگاه بلافاصله اردوی کیش را فراهم کرد و سرعت باشگاه در این امر قابل ستایش بود.

وی گفت: در بین بازی گسترش فولاد با راه‌آهن تهران تنها زمینه یک بازی دوستانه برای تراکتورسازی فراهم شد که در آن بازی نیز هر سه مهاجم خود را به همراه نداشتیم.

قلعه‌نویی تصریح کرد: در بازی برابر راه آهن نتوانستیم بازی خوبی را انجام دهیم، اما در همین زمین ناهموار نزدیک به ۵۰۰ پاس داده و ۶ موقعیت گل را فراهم کردیم.

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز گفت: مصدومیت فرزاد حاتمی و فردین عابدینی از گذشته نبوده و حاتمی حتی در کیش برابر ملوان و در بازی برابر راه آهن نیز به میدان رفته بود.

وی گفت: حمایت خوبی در استان از تیم تراکتورسازی صورت می‌گیرد و در این مورد وحدت خوبی در استان دیده می‌شود و تلاش می‌کنیم که با کسب نتایج خوب به تیم چهار سال قبل بازگردیم.

قلعه‌نویی در مورد کاهش تماشاگران تیم تراکتورسازی گفت: مقصر اصلی قهر تماشاگران ما هستیم و وقتی تیم خوب بازی نمی کند و یا نتیجه خوب نمی گیرد، تماشاگر هم در بازی های تیم حضور نمی آید و نباید فراموش کنیم که تیم تراکتورسازی با تماشاگران پرشورش در ایران و حتی آسیا معروف بوده و باید رضایت هواداران این تیم را جلب کرد.

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز در مورد حریف فردا تیمش عنوان کرد: پدیده تیم خوبی است و هفته گذشته نیز با ارائه یک بازی خوب موفق به شکست دادن تیم سایپا شد، اما برای ما حریفان فرقی نمی کند و ما چه در تبریز و چه خارج از تبریز به دنبال کسب سه امتیاز بازی و پیروزی هستیم و امیدواریم در بازی فردا به پیروزی رسیده و هواداران تیم را خشنود راهی خانه‌هایشان کنیم.

تغییر برنامه باشگاه های آسیا به ضرر تراکتورسازی شد

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز تغییر برنامه تیمش در باشگاه‌های آسیا را به ضرر این تیم عنوان کرده و افزود: ما ابتدا ۵ اسفند به مصاف برنده بازی پلی‌آف بین تیم‌های السد قطر و الجزیره امارات رفته و ۱۵ اسفند مجددا بازی برگشت را با این تیم برگزار می‌کنیم.

وی گفت: نفس بازی‌های گروهی این است که ابتدا یک بار با هر تیم بازی کرده و سپس دور برگشت آغاز شود، اما بازی‌ها بعد از تغییرات برای ما حالت حذفی پیدا کرده است.

قلعه‌نویی گفت: تنها حسن تغییر برنامه بازی‌های تراکتورسازی در باشگاه‌های آسیا این است که بازی آخرمان برابر الهلال عربستان در تبریز است.