۷ اسفند عید ملت ایران است/ حمایت مردم از انقلاب، روز جمعه مستندسازی می‌شود
۷ اسفند عید ملت ایران است/ حمایت مردم از انقلاب، روز جمعه مستندسازی می‌شود

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که هفتم اسفند عید ملت ایران است، گفت: انتخابات، صحنه دفاع مردم از انقلاب اسلامی است و در واقع هفتم اسفند روز مستندسازی این حمایت خواهد بود. دکتر اسماعیل جبارزاده در گفت‌وگوی تلویزیونی با مردم استان، با اشاره به حضور باشکوه مردم استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار داشت: […]

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که هفتم اسفند عید ملت ایران است، گفت: انتخابات، صحنه دفاع مردم از انقلاب اسلامی است و در واقع هفتم اسفند روز مستندسازی این حمایت خواهد بود.

دکتر اسماعیل جبارزاده در گفت‌وگوی تلویزیونی با مردم استان، با اشاره به حضور باشکوه مردم استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار داشت: حضور مردم در این راهپیمایی متفاوت‌تر و گسترده‌تر از سال‌های قبل بود که نوید انتخاباتی باشکوه در هفتم اسفند را می‌داد.

وی با اشاره به این که مردم در ۲۲ بهمن ثابت کردند که همچنان حامی نظام و انقلاب هستند، افزود: ملت ایران در انتخابات هفتم اسفند مرحله دیگری از ثبات و اقتدار نظام اسلامی را به تمام دنیا ثابت خواهند کرد و این انتخابات تکمیل‌کننده حماسه ۲۲ بهمن خواهد بود.

استاندار آذربایجان شرقی در ادامه با اشاره به انتخابات خرداد سال ۹۲، اظهار داشت: این انتخابات در اوج تحریم‌های اقتصادی علیه ملت ایران برگزار شد و در شرایطی که دشمنان امیدوار بودند که ملت ایران در اثر این تحریم‌ها نسبت به نظام اسلامی بدبین شوند، شاهد حضور باشکوه مردم در پای صندوق‌های رای بودیم.

وی افزود: حضور پرشور مردم در انتخابات ۹۲ باعث شد که قدرت‌های جهانی به پای میز مذاکره با جمهوری اسلامی بیایند که در نهایت بعد از دو سال مذاکرات، حقانیت ملت ایران مورد قبول همه قدرت‌های دنیا قرار گرفت.

جبارزاده با بیان این که انتخابات هفتم اسفند ادامه انتخابات خرداد ۹۲ است، افزود: ان‌شاءالله مردم در این انتخابات نیز نشان می‌دهند که استوارتر و محکم‌تر از گذشته از سیاست‌های نظام و دولت جمهوری اسلامی حمایت می‌کنند.

وی با بیان این که در شرایط فعلی بزرگترین معروف حضور در پای صندوق رای و بزرگترین منکر قهر با صندوق رای است، افزود: از همه مردم استان می‌خواهم که در این عمل الهی حضور داشته باشند و امیدوارم با حضور گسترده خود برگ زرین دیگری بر افتخارات مردم آذربایجان افزوده شود.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین با اشاره به شور و نشاط انتخاباتی استان در ایام تبلیغات انتخاباتی، خاطرنشان کرد: انصافا کاندیداهای محترم و هواداران آنها در شهرستان‌های مختلف قانون‌مند حرکت کردند و میزان تخلفات تبلیغاتی در استان فوق‌العاده کم و حتی قابل چشم‌پوشی بود.

وی این امر را نشان‌دهنده رشد سیاسی و همدلی مردم دانست و ابراز امیدواری کرد با استمرار این روند شاهد انتخاباتی قانون‌مند در روز جمعه باشیم.