عارف:‌ بعد از نظر شورای نگهبان لیست نهایی خود را اعلام می‌کنیم
عارف:‌ بعد از نظر شورای نگهبان لیست نهایی خود را اعلام می‌کنیم

رئیس شورای سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان گفت: ‌منتظر نظر شورای نگهبان هستیم تا لیست نهایی خود را برای انتخابات اعلام کنیم. به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری ایسنا، محمدرضا عارف در حاشیه مراسم ختم سرلشکر محمد سلیمی در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که لیست نهایی اصلاح‌طلبان برای انتخابات آینده چه زمانی مشخص […]

رئیس شورای سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان گفت: ‌منتظر نظر شورای نگهبان هستیم تا لیست نهایی خود را برای انتخابات اعلام کنیم.

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری ایسنا، محمدرضا عارف در حاشیه مراسم ختم سرلشکر محمد سلیمی در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که لیست نهایی اصلاح‌طلبان برای انتخابات آینده چه زمانی مشخص می‌شود اظهار کرد: فعلا منتظر نظر شورای نگهبان هستیم تا آرای نهایی خود را اعلام کنند. سعی می‌کنیم ۱۸ یا ۱۹ بهمن بعد از این که شورای نگهبان نظر خود را اعلام کرد لیست‌مان را نهایی کنیم.

وی هم‌چنین بیان کرد: وارد بررسی‌های مصداقی شده‌ایم اما می‌خواهیم آخرین نظرات شورای نگهبان را هم داشته باشیم و بعد از آن وارد مصادیق شویم. به همین دلیل لیست نهایی خود را در روزهای آینده اعلام می‌کنیم.