۱۵۰ میلیارد به لرستان اختصاص یافت/ بانک‌ها عامل گرفتاری واحدهای تولیدی هستند
۱۵۰ میلیارد به لرستان اختصاص یافت/ بانک‌ها عامل گرفتاری واحدهای تولیدی هستند

یحیی ابراهیمی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: جهت سفر رئیس قوه قضاییه از حدود یک ماه پیش مشکلات استان احصاء و روز گذشته نیز در حوزه‌های مختلف مورد بررسی قرار گرفتند. وی تصریح کرد: در این سفر مشکلات اقتصادی به دلیل عدم سرمایه‌گذاری در سطح استان و مشکلاتی که برای واحدهای تولیدی در حوزه […]

یحیی ابراهیمی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: جهت سفر رئیس قوه قضاییه از حدود یک ماه پیش مشکلات استان احصاء و روز گذشته نیز در حوزه‌های مختلف مورد بررسی قرار گرفتند.

وی تصریح کرد: در این سفر مشکلات اقتصادی به دلیل عدم سرمایه‌گذاری در سطح استان و مشکلاتی که برای واحدهای تولیدی در حوزه قضا به وجود آمده مطرح شد.

رئیس مجمع نمایندگان لرستان خاطرنشان کرد: بحث امنیت سرمایه‌گذاری نیز مطرح و قرار شد با متخلفین و سودجویان برخورد شود؛ همچنین مشکلات زاگرس خودرو، سامان کاشی، پارسیلون، مشکلات و خسارات ناشی از سیل مطرح شد.

ابراهیمی اضافه کرد:  آیت‌الله رئیسی به‌عنوان رئیس دستگاه قضا حامی منافع مردم بوده و قطعاً در جهت تحقق شعار سال که رفع موانع است تأثیرگذار هستند.

وی بیان کرد: در حال حاضر مشکل اساسی بر سر راه واحدهای تولیدی بانک‌ها هستند که در این راستا رئیس قوه قضاییه می‌توانند نقش بسزایی داشته باشند؛ در این سفر نیز چند پروژه مهم را قول دادند که پیگیری کنند.

رئیس مجمع نمایندگان لرستان ادامه داد: در حوزه قضایی ۱۵۰ میلیارد تومان از اعتبارات قوه قضاییه در اختیار لرستان قرار می گیرد.

ابراهیمی اظهار کرد: در راستای شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده دستگاه قضا می‌تواند نقش بسزایی داشته باشد.

وی تصریح کرد: در نورآباد کارخانه‌ای داریم که کلاً در تملک بانک بوده و دستگاه قضا می‌تواند ورود پیدا کند و آن‌ها را به مردم واگذار کند.

رئیس مجمع نمایندگان لرستان خاطرنشان کرد: بانک‌ها عامل اصلی گرفتاری واحدهای تولیدی هستند و باید در این رابطه فکری اساسی انجام شود.

انتهای پیام