یازده تن از محکومان ایرانی از ارمنستان به کشور منتقل شدند
یازده تن از محکومان ایرانی از ارمنستان به کشور منتقل شدند

خبرگزاری میزان – محمود عباسی معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری و رییس کمیته انتقال محکومان جمهوری اسلامی از انتقال یازده تن از محکومان ایرانی که دوران محکومیت خود را در زندان‌های ارمنستان می‌گذراندند به کشور خبرداد. وی افزود: یکی از این محکومان زن و اتهام همه آن‌ها قاچاق مواد مخدر می‌باشد […]

خبرگزاری میزان – محمود عباسی معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری و رییس کمیته انتقال محکومان جمهوری اسلامی از انتقال یازده تن از محکومان ایرانی که دوران محکومیت خود را در زندان‌های ارمنستان می‌گذراندند به کشور خبرداد.

وی افزود: یکی از این محکومان زن و اتهام همه آن‌ها قاچاق مواد مخدر می‌باشد که باید ادامه محکومیت خود را در زندان‌های کشور بگذرانند.

رییس کمیته انتقال محکومان با اشاره به تعمیق مراودات و مناسبات حقوقی و قضایی بین تهران- ایروان تاکید کرد: در چند ماه گذشته این چهارمین مرحله از انتقال محکومان ایرانی از ایروان به تهران است که یازده محکوم ایرانی به کشور منتقل می‌شوند و از این حیث باید از مقامات وزارت دادگستری ارمنستان، سفیر کشورمان در ایروان، دفتر امور کنسولی وزارت امور خارجه، دفتر امور بین الملل قوه قضاییه، سازمان زندانها، نیروی انتظامی، وزارت بهداشت، سازمان هواپیمایی، اطلاعات پرواز و همکاران پرتلاش و پیگیر خود در دفتر همکاری‌های بین المللی تشکر و قدردانی نماییم.

وی به هموطنانی که قصد سفر به دیگر کشور‌ها را دارند توصیه کرد به قوانین دیگر کشور‌ها احترام بگذارند و در صورت ارتکاب جرم مجازات و زندان در انتظار آنهاست.

انتهای پیام/