به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین امروز چهارشنبه با «عبدالله دوم» شاه اردن تلفنی گفت‌وگو کرد. عبدالله دوم و محمود عباس در این تماس تلفنی بر استمرار هماهنگی و رایزنی مشترک به منظور توقف تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین تأکید کردند. طبق گزارش خبرگزاری عمون، دو طرف همچنین […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین امروز چهارشنبه با «عبدالله دوم» شاه اردن تلفنی گفت‌وگو کرد.

عبدالله دوم و محمود عباس در این تماس تلفنی بر استمرار هماهنگی و رایزنی مشترک به منظور توقف تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین تأکید کردند.

طبق گزارش خبرگزاری عمون، دو طرف همچنین تجاوزات نظامیان صهیونیست علیه نمازگزاران فلسطینی در مسجدالأقصی و محله شیخ جراح و تشدید تنش‌ها در نوار غزه را بررسی کردند.

درگیری میان مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی از روز دوشنبه و پس از پایان ضرب‌الاجل مقاومت به تل‌آویو مبنی بر لزوم پایان تجاوزات این رژیم در قدس و مسجدالاقصی آغاز شد.

وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که شمار شهدای حمله رژیم اسرائیل به نوار غزه به ۴۳ نفر رسیده که در میان آنها سیزده کودک و سه زن وجود دارند. همچنین تعداد مجروحان به ۲۳۳ نفر رسیده است.

بنا بر گزارش تلویزیون رژیم صهیونیستی، در این سه روز حدود ۱۰۰۰ موشک و راکت به سمت فلسطین اشغالی شلیک شده است.

انتهای پیام/م