چهارمین سایت ۵G تبریزافتتاح می شود
چهارمین سایت ۵G تبریزافتتاح می شود

چهارمین سایت ۵G تبریز امروز افتتاح می شود. به گزارش قلم پرس،از تبریز، پس از راه‌اندازی سه سایت نسل پنج ارتباطی در شهر تبریز توسط اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، ایرانسل امروز چهارمین سایت ۵G تبریز  هم افتتاح می شود که با این افتتاح، تعداد سایت‌های تجاری نسل پنج تلفن‌ همراه ایرانسل در کشور […]چهارمین سایت ۵G تبریز امروز افتتاح می شود.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، پس از راه‌اندازی سه سایت نسل پنج ارتباطی در شهر تبریز توسط اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، ایرانسل امروز چهارمین سایت ۵G تبریز  هم افتتاح می شود که با این افتتاح، تعداد سایت‌های تجاری نسل پنج تلفن‌ همراه ایرانسل در کشور به ۱۰۶ رسید.

ایرانسل، که در روز اول مرداد ۱۳۹۹، موفق شده بود نخستین سایت تجاری ۵G را در ایران راه‌اندازی کند و هم‌اکنون رکورددار تعداد سایت نسل پنج و سرعت اینترنت همراه در ایران است، در ادامۀ این پیشتازی، با رساندن آمار سایت‌ها به «۹» سایت در سال‌های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰، پروژۀ توسعۀ فراگیر نسل پنج در ایران را با هدف‌گذاری برای نصب ۴۶۰ سایت ۵G، از ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱، با راه‌اندازی «۱۰» سایت جدید ادامه داد.

 از ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ تا کنون، «۸۷» سایت دیگر از این ۴۶۰ سایت در استان‌های مختلف، نصب شد که سه سایت آن در تبریز قرار دارد و در مراسم امروز نیز، چهارمین سایت ۵G ایرانسل در تبریز که «یکصد و ششمین» سایت ۵G ایرانسل است، امروز سه‌شنبه ۸ شهریور ۱۴۰۱، توسط وزیر ارتباطات در سالن شهید قندی افتتاح می شود.

انتهای پیام/۶۰۰۰۱/س