چرخ ۱۰۰۰ قطعه‌ساز کشور با تولید محصولات تراکتورسازی می‌چرخد
چرخ ۱۰۰۰ قطعه‌ساز کشور با تولید محصولات تراکتورسازی می‌چرخد
مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران گفت: بیش از هزار قطعه ساز در کل کشور چرخ‌هایشان به تولید محصولات تراکتورسازی می چرخد.

به گزارش قلم پرس، مصطفی وحیدزاده مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران امروز در آیین تودیع و معارفه مدیرعامل موتورسازان اظهار کرد: تولید موتور در شرکت موتورسازان تراکتورسازی طی دو سال گذشته سیر صعودی داشته و از رقم ۸۰ دستگاه در روز به رقم ۱۶۷ دستگاه و تثبیت تولید ۱۵۰ موتور در روز  رسیده است.

وی افزود: طی دو سال گذشته استراتژی توسعه محصول، افزایش تولید و ارتقاء محصول در برنامه گروه تراکتورسازان قرار گرفته و این هدف گذاری نیز با همکاری و همراهی تک تک کارکنان شاغل در این مجموعه از کف کارخانه تا مدیران و حتی یک مکانیک نمایندگی در دورترین نقاط ایران اسلامی محقق شده است.

وحیدزاده با اشاره به سفره رنگین محصولات گروه صنعتی تراکتورسازی که از محصولات نهایی تراکتور تا انواع خودروهای تجاری، ادوات و قطعات را شامل می شود تاکید کرد: بیش از ۳۰ هزار نفر بر سر این سفره نشسته و از آن بهره مند هستند که برای دادن مستندات این ادعا می توان به بیش از هزار قطعه سازی که در کل کشور چرخهایشان به تولید محصولات تراکتورسازی می چرخد و یا بیش از ۲۰۰ نمایندگی فروش و خدمات و پس از فروش اشاره کرد و به این ارقام نزدیک به ۶ هزار همکاران خود تراکتورسازی را اضافه کرد.

وحیدزاده اما به نقطه جالبی تاکید و اظهار داشت: طی نیمه نخست امسال بیش از ۱۰ میلیون تن فقط گندم توسط کشاورزان به دولت تحویل داده شده که قوت اصلی برای هر جامعه بشری محسوب می شود و به جرات می توان گفت تراکتورسازی و کارکنان آن در رسیدن به این هدف نقش اساسی را داشتند که اگر تراکتورسازی و تلاش کارکنان آن نبود این رقم حتی به ۲ هزار تن هم نمی رسید.

این فعال حوزه صنعت کشور تصریح کرد: در این کشور و یا حتی در کل دنیا نمی توان کسی و یا بخشی را به عنوان مصداقی برای عدم وابستگی به کشاورزی آورد و کشاورزی موفق نیز در سایه ماشین آلات کشاورزی که نمود اصلی و بارز آن تراکتور می باشد محقق می شود پس با جرات می گویم امنیت و در پازل وسیع تر امنیت غذایی در گروه تولید و عرضه تراکتوری است که با دستان پینه بسته همکاران من در خطوط تولیدی تراکتورسازی محقق می شود.

وی به خیر و برکتی که در سایه تلاش همکارانش در گروه عظیم تراکتورسازی در داخل و خارج از استان و کشور دارند،اذعان و تاکید کرد: مطمئنا هر تلاش و دسترنجی که به آرامش و راحتی همنوعان و هموطنان ختم شود نظر و لطف خداوند متعال را نیز به همراه دارد و در خانواده بزرگ تراکتورسازی در این وانفسای اقتصادی کشور که با تمام توان در حال تولید و تلاش است بخوبی می توان پشتوانه الهی را دید.

در پایان این مراسم از خدمات چندین ساله مطلب زاده در گروه صنعتی تراکتورسازی ایران قداردانی و یوسف دادگرنوبریان به عنوان مدیرعامل جدید شرکت موتورسازان تراکتورسازی ایران این مجموعه تولیدی معرفی شد.

انتهای پیام/