پخش سریال‌های نوروزی‌ تلوزیون از امشب
پخش سریال‌های نوروزی‌ تلوزیون از امشب

تلویزیون پخش سریال‌های نوروزی‌اش را از امشب – ۲۹ اسفندماه – همزمان با شب قبل از تحویل سال آغاز می‌کند. به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، «بیمار استاندارد»، «زعفرانی» و «قرعه» مجموعه‌های نوروز ۹۵ هستند که پیشتر معرفی شده‌اند و به ترتیب از شبکه یک، دو و سه سیما به روی آنتن خواهند […]

تلویزیون پخش سریال‌های نوروزی‌اش را از امشب – ۲۹ اسفندماه – همزمان با شب قبل از تحویل سال آغاز می‌کند.

به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، «بیمار استاندارد»، «زعفرانی» و «قرعه» مجموعه‌های نوروز ۹۵ هستند که پیشتر معرفی شده‌اند و به ترتیب از شبکه یک، دو و سه سیما به روی آنتن خواهند رفت.

سریال طنز «قرعه» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد و تهیه‌کنندگی محمود اتحادی از امشب، هر شب ساعت ۲۰و۴۵ دقیقه از شبکه سه سیما به روی آنتن می‌رود.

حمیدرضا آذرنگ، فریبا متخصص، هدایت هاشمی، نسرین نصرتی، سحر ولدیگی، پرستو گلستانی، محمدرضا علیمردانی، اشکان اشتیاق، غلامرضا نیک‌خواه و … از بازیگران مجموعه نوروزی شبکه سوم هستند.

شبکه دو سیما هم سریال «زعفرانی» کاری از حامد محمدی را برای نوروز آماده پخش کرده است. در این مجموعه که ایرج محمدی آن را تهیه‌کنندگی کرده است، بازیگرانی چون مهدی هاشمی، مهران احمدی، ستاره اسکندری، نرگس محمدی، هادی کاظمی، حدیث میرامینی و … ایفای نقش کرده‌اند.

«زعفرانی» هر شب ساعت ۲۱و۴۵ دقیقه از شبکه دوم پخش می‌شود.

همچنین سریال سعید آقاخانی با عنوان «بیمار استاندارد» در ژانر طنز هر شب ساعت ۲۲و۱۵ دقیقه از شیکه یک سیما به روی آنتن خواهد رفت. بابک حمیدیان، جواد عزتی، اصغر سمسارزاده، شیلا خداداد، پوریا پورسرخ، نیما شاهرخ‌شاهی، هومن حاجی‌عبدللهی، حسین محب‌اهری و … از بازیگران این سریال هستند.

به گزارش ایسنا، «بیمار استاندارد» به تهیه‌کنندگی مسعود ردایی تهیه شده و نگارش آن را بهرام توکلی انجام داده است.