پایان مهمان‌نوازی تراکتور/ بازی تهاجمی میزبان در نیمه دوم جواب داد
پایان مهمان‌نوازی تراکتور/ بازی تهاجمی میزبان در نیمه دوم جواب داد

تیم تراکتور با بازی تهاجم در نیمه دوم، موفق به گشودن دروازه تیم مهمانش شد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، در هفته ششم لیگ برتر فوتبال کشورتیم تراکتور در حضور ۳۵ هزار تماشاگر در ورزشگاه یادگار امام(ره) میزبان تیم نفت آبادان بود که این بازی در پایان با برتری تیم تراکتور به پایان رسید. در […]تیم تراکتور با بازی تهاجم در نیمه دوم، موفق به گشودن دروازه تیم مهمانش شد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، در هفته ششم لیگ برتر فوتبال کشورتیم تراکتور در حضور ۳۵ هزار تماشاگر در ورزشگاه یادگار امام(ره) میزبان تیم نفت آبادان بود که این بازی در پایان با برتری تیم تراکتور به پایان رسید.

در نیمه نخست دو تیم بازی پایاپایی را به نمایش گذشته و هر دو تیم فرصت‌هایی برای گلزنی داشتند که در یک صحنه جاگیری و شیرجه بلند اخباری مانع از گلزنی تیم مهمان شد.

در نیمه دوم تیم تراکتور بازی را هجومی آغاز و فرصت های خوبی را هم برای گلزنی فراهم کرد.

شوت‌های پی در پی بازیکنان تیم تراکتور توسط مدافعان زردپوشان نفت آبادان و یا دروازه بان این تیم مهار شده و یک بار هم توپ در آستانه ورود به دروازه تیم نفت بود که مدافع این تیم از روی خط توپ را بازگرداند.

با مصدومیت عباس زاده، وی از زمین مسابقه خارج و صفا هادی وارد میدان شد. بردیف برای افزودن فشار تیمش در لحظات پایانی محمد قنبری را هم روانه میدان کرد، اما دفاع جانانه تیم نفت آبادان دروازه این تیم را حفظ کرده بود، اما در وقت اضافه رضا اسدی موفق به زدن گل برای تیم تراکتور شد تا تراکتور به نخستین برد خانگی خود در این فصل دست یابد.

با این نتیجه تیم تراکتور ۸ امتیازی شده و در جدول رده بندی وضعیت خود را بهبود و به نیمه اول جدول صعود کرد.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷