سجاد پیرآیقرچمن پرتاب‌گر تیم ملی ناشنوایان کشور در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: خیلی خوشحال هستم که بالاخره صاحب کار و شغل شدم و باید بگویم در روز اول کاریم هیجان و حس خوبی را داشتم. وی افزود: ۱۰ سال بود که در حال نامه‌نگاری بودم و خیلی‌ها هم کمک کرده و […]

سجاد پیرآیقرچمن پرتاب‌گر تیم ملی ناشنوایان کشور در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: خیلی خوشحال هستم که بالاخره صاحب کار و شغل شدم و باید بگویم در روز اول کاریم هیجان و حس خوبی را داشتم.

وی افزود: ۱۰ سال بود که در حال نامه‌نگاری بودم و خیلی‌ها هم کمک کرده و موضوع را رسانه‌ای کردند که نتیجه‌ای نداشت، اما مصاحبه دو ماه پیش که خبرگزاری فارس با من کرد نقطه عطفی این موضوع شد و خیلی بازتاب داشت و رسانه‌های دیگر هم حمایت کردند و از همه‌ی خبرنگاران و رسانه‌ها‌ و اعضای شورای شهر و‌ شهردار‌ تبریز تشکر دارم. تشکر ویژه از استاندار محترم سردار عابدین، مدیر کل ورزش و جوانان استان دکتر بهتاج و همچنین دکتر دبیری دارم و امیدوارم به مشکلات معلولین عزیز رسیدگی شود و به حق و حقوقی خود دست یابند.

قهرمان مسابقات جهانی ۲۰۲۱ لهستان در پرتاب وزنه گفت: ‌الان که به شغل دست یافتم خیالم راحت شده و با بدون دغدغه فکری برای مسابقات مختلف آماده می‌شوم.

وی افزود: خودم را آماده برای مسابقات المپیک آماده می کنم که وقت خیلی کمی تا این مسابقات دارم و باید فشرده کار کنم.

سجاد پیرآیقرچمن خاطر نشان ساخت: اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ مسابقات  ناشنوایان در برزیل برگزار می‌‌شود و هدفم در این مسابقه رکوردشکنی و کسب مدال طلا است.

 

انتهای پیام/۶۰۰۱۷