هیأت فوتبال استان همواره در کنار تیم‌های تراکتور و ماشین است
هیأت فوتبال استان همواره در کنار تیم‌های تراکتور و ماشین است

دبیر هیات فوتبال استان آذربایجان‌شرقی گفت: همیشه حامی و در کنار دو تیم ریشه داری تراکتور و ماشین‌سازی هستیم. به گزارش قلم پرس،از تبریز، علی خاکی‌زاد دبیر هیأت فوتبال استان که در جلسه هماهنگی تیم‌های تراکتور و ماشین‌سازی تبریز حضور داشت اظهار نمود: هیأت فوتبال استان آذربایجان‌شرقی در کنار باشگاه‌های تراکتور تبریز و ماشین‌سازی تبریز […]دبیر هیات فوتبال استان آذربایجان‌شرقی گفت: همیشه حامی و در کنار دو تیم ریشه داری تراکتور و ماشین‌سازی هستیم.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، علی خاکی‌زاد دبیر هیأت فوتبال استان که در جلسه هماهنگی تیم‌های تراکتور و ماشین‌سازی تبریز حضور داشت اظهار نمود: هیأت فوتبال استان آذربایجان‌شرقی در کنار باشگاه‌های تراکتور تبریز و ماشین‌سازی تبریز بوده و هرگونه مساعدتی لازم باشد، انجام داده و امیدواریم با همت و تلاش مالکین و اسپانسرهای عزیز وضعیت این دو تیم ارتقاء یابد و جایگاه واقعی این تیم ها را که شناسنامه فوتبال آذربایجان می‌باشند، بهبود یافته تا شور و نشاط جامعه جوان استان ارتقاء یابد.

خاکی‌زاد افزود: این هیأت همواره از تیم‌های تراکتور و ماشین‌سازی تبریز حمایت و همکاری نموده و قطعاً در ادامه راه هم با تمام توان در خدمت هستیم.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷