ناطق نوری: اعتماد مردم به دلیل عملکرد ما کم شده است
ناطق نوری: اعتماد مردم به دلیل عملکرد ما کم شده است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مردم در ابتدای انقلاب و زمان امام (ره) با کوپن و جیره زندگی می کردند، بمباران می شدند و بچه های خود را به جبهه می فرستادند، اما در عین حال به حضرت امام (ره) و نظام عشق می ورزیدند، این عشق از کجا می آمد. به گزارش قلم […]

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مردم در ابتدای انقلاب و زمان امام (ره) با کوپن و جیره زندگی می کردند، بمباران می شدند و بچه های خود را به جبهه می فرستادند، اما در عین حال به حضرت امام (ره) و نظام عشق می ورزیدند، این عشق از کجا می آمد.

به گزارش قلم پرس به نقل از جماران؛ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه اعتماد مردم به دلیل عملکرد ما کم شده است، گفت: ما از قبل هم مشکل خارجی داشتیم اما آنها را طی کردیم؛ ما مسائل داخلی داریم.

علی اکبر ناطق نوری در مراسم رونمایی از کتاب «الف لام خمینی» افزود: مردم در ابتدای انقلاب و زمان امام (ره) با کوپن و جیره زندگی می کردند، بمباران می شدند و بچه های خود را به جبهه می فرستادند، اما در عین حال به حضرت امام (ره) و نظام عشق می ورزیدند، این عشق از کجا می آمد.

وی ادامه داد: اما امروز متاسفانه اعتماد مردم به دلیل عملکرد ما کم شده است؛ ما از قبل هم مشکل خارجی داشتیم اما آنها را طی کردیم؛ ما مسائل داخلی داریم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه بیان کرد: امام (ره) شخصیتی جامع و جمع اضداد است و سر تاریخی است که به این زودی همه ابعاد ایشان شناخته نمی شود.

وی گفت: امام (ره) فردی عاقل، هوشمند و در عین حال روشنفکر بود و به خدا اتکا داشت.

ناطق نوری اظهار داشت: امام (ره) انسانی قاطع و در عین حال در اوج عاطفه بود.

وی ادامه داد: امام (ره) خطاب به سربازان و فرماندهانی که از جبهه می آمدند، می گفت ای کاش من جای شما بودم؛ من بازوی شما را می بوسم.