به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، رهبر جریان صدر عراق امروز یکشنبه از کشورهای عربی سازشگر با رژیم صهیونیستی خواست عادی‌سازی روابط خود را با این رژیم اشغالگر، لغو و سفرای رژیم صهیونیستی را اخراج کنند. مقتدی الصدر در توییتر نوشت: با سلام خدمت حکام عرب، در میان جنگ سختی که دشمن صهیونیستی علیه […]

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، رهبر جریان صدر عراق امروز یکشنبه از کشورهای عربی سازشگر با رژیم صهیونیستی خواست عادی‌سازی روابط خود را با این رژیم اشغالگر، لغو و سفرای رژیم صهیونیستی را اخراج کنند.

مقتدی الصدر در توییتر نوشت: با سلام خدمت حکام عرب، در میان جنگ سختی که دشمن صهیونیستی علیه قدس شریف و غزه مبارز راه انداخته است، چیزی را خدمت شما می‌گویم.

وی افزود: خدمت حکام عربی که با رژیم شرارت سازش کرده‌اند، می‌گویم که برای لغو سازش و بیرون راندن سفرای (رژیم صهیونیستی) از کشورهایشان بشتابند یا بر آنها فشار آورند و سطح نمایندگی دیپلماتیک خود را (در اسرائیل) تقلیل دهند و همچنین اسرائیل را تحریم اقتصادی یا موارد مشابه کنند.

رهبر جریان صدر گفت: فرزندان ما ما منتظر موقعیتی از جانب شما هستند که درد و رنج آنها را برطرف کند. امیدوارم موضع شما درخشش افتخاری در تاریخ آینده شما باشد.

«حسن سالم» عضو پارلمان عراق هم روز یکشنبه از دولت الکاظمی خواست روابط خود را با کشورهای سازشگر با اسرائیل قطع کند.

وزارت بهداشت فلسطین شامگاه یکشنبه خبر داد که طی هفت روز تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه تاکنون ۱۹۲ فلسطینی شهید شده‌اند که از این تعداد ۵۸ نفر کودک بوده‌اند.

بر اساس این گزارش، در میان شهدا ۳۴ نفر نیز زن بوده و تا کنون بیش از ۱۲۰۰ فلسطینی مجروح شده‌اند.

انتهای پیام/م