مس سونگون در آستانه چهارمین قهرمانی/ورق به سود نارنجی‌پوشان برگشت
مس سونگون در آستانه چهارمین قهرمانی/ورق به سود نارنجی‌پوشان برگشت

به گزارش قلم پرس از تبریز، در هفته نهم مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال کشور تیم مس‌سونگون ورزقان در کرج به مصاف تیم مقاومت البرز رفت و در حالی که نیمه نخست بازی با تساوی یک بر یک خاتمه یافته بود، مسی‌ها در نیمه دوم موفق شدند نتیجه بازی را ۴ بر ۳ به سود […]

به گزارش قلم پرس از تبریز، در هفته نهم مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال کشور تیم مس‌سونگون ورزقان در کرج به مصاف تیم مقاومت البرز رفت و در حالی که نیمه نخست بازی با تساوی یک بر یک خاتمه یافته بود، مسی‌ها در نیمه دوم موفق شدند نتیجه بازی را ۴ بر ۳ به سود خود رقم زده و ۱۹ امتیازی شوند.

اما حساس‌ترین بازی هفته در ساوه برابر تیم‌های سن‌ایچ ساوه و گیتی پسند اصفهان بود. در این بازی اگر سن‌ایچ به برتری می رسید، کار مسی‌ها برای قهرمانی در هفته پایانی سخت و به اگر و اما می کشید.

از قضا تا دقایق پایانی تیم سن‌ایچ با نتیجه ۳ بر ۲ پیش بود، اما در لحظات باقیمانده گیتی‌پسند موفق به زدن ۲ گل شده و بازی را با نتیجه ۴ بر ۳ به سود خود به پایان رساند.

در یک هفته مانده به پایان لیگ برتر فوتسال کشور تیم مس سونگون با ۱۹ امتیاز به صدر جدول صعود و در آستانه قهرمانی قرار گرفته و تیم‌های گیتی‌پسند اصفهان و سن‌ایچ ساوه با ۱۷ امتیاز در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

مس‌سونگون در هفته پایانی میزبان تیم کراپ الوند است. بازی رفت دو تیم در خانه حریف با برتری مس سونگون به اتمام رسیده و نارنجی‌پوشان می توانند با تکرار برد به چهارمین قهرمانی خود دست یابند.

مس‌سونگون ورزقان مدافع عنوان قهرمانی بوده و با کسب ۳ قهرمانی پرافتخارترین تیم فوتسال کشور به شمار می‌رود.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷