مردم در لحظه‌های مهم و سرنوشت‌ساز، حضوری تاریخ‌‌ساز و حماسه‌آفرین خواهند داشت
مردم در لحظه‌های مهم و سرنوشت‌ساز، حضوری تاریخ‌‌ساز و حماسه‌آفرین خواهند داشت

شورای دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان تهران طی بیانیه‌ای از ضمن دعوت از مردم برای حضور در انتخابات اعلام کرد: مردم عزیز ایران اسلامی همواره در لحظه های مهم و سرنوشت ساز، حضوری تاریخ ساز و حماسه آفرین خواهند داشت.  متن این بیانیه به شرح زیر است: باسمه تعالی با گذشت […]

شورای دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان تهران طی بیانیه‌ای از ضمن دعوت از مردم برای حضور در انتخابات اعلام کرد: مردم عزیز ایران اسلامی همواره در لحظه های مهم و سرنوشت ساز، حضوری تاریخ ساز و حماسه آفرین خواهند داشت.

 متن این بیانیه به شرح زیر است:

باسمه تعالی

با گذشت بیش از چهار دهه از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، این واقعیت بر همگان روشن است که صندوق های رأی، یکی از راهکارهای مهم جهت مشارکت مردمی در تعیین حاکمیت و در ابعاد مختلف نظام اسلامی بوده است. چراکه یکی از پایه های مهم نظام اسلامی، حضور و مشارکت عموم مردم در مدیریت کلان کشور می باشد و مردم به فرموده ی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ولی نعمتان این انقلاب هستند و میزان رای آنان است.

از این رو انتخابات، در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همیشه در اولویت بوده و هیچ یک از حوادث و بحران ها، باعث عدم برگزاری انتخابات و یا تعویق آن نشده و حتی در سخت ترین شرایط، جلوه های مردمسالاری دینی و اقتدار کشور عزیزمان را متبلور ساخته است.

اینک با گذشت اربعینی از سال های پرشکوه انقلاب اسلامی، در آستانه ی انتخابی دیگر هستیم. اتفاق مهمی که رهبر معظم انقلاب از آن به عنوان لیله القدر انقلاب یاد می نمایند. افتخاری که باری دیگر در جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰، مردم عزیز ایران اسلامی با حضور خود پای صندوق های رای خلق خواهند کرد و با مشارکت خویش دشمنان را ناامید ساخته و نشان خواهند داد که همواره در لحظه های مهم و سرنوشت ساز، حضوری تاریخ ساز و حماسه آفرین خواهند داشت.

از این رو ما به عنوان شاگردان مکتب روح الله و در لبیک به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی، همگان را به حضور پرشور در انتخابات دعوت نموده و از عموم دانشگاهیان و به ویژه استادان گرانقدر می خواهیم که در راستای این رسالت ملی، عموم جامعه را به آمدن پای صندوق های رای که میراث انقلاب اسلامی ایران و ثمره خون شهیدان این دیار پر افتخار و سربلند است، تشویق نموده تا با روی کارآمدن دولتی کارآمد و توانمند، عرصه های مختلف تحول و اشتغال و تولید و نوآوری پیش روی ملت ایران گشوده شود. ان شاءالله تعالی

 شورای استانی دفاتر نهاد نمایندگی استان تهران

انتهای پیام/