مذاکره تراکتور با بازیکن گل گهر
مذاکره تراکتور با بازیکن گل گهر

هافبک فصل گذشته گل گهر برای حضور در تراکتور با مدیران باشگاه تبریزی مذاکره می‌کند. به گزارش قلم پرس،از تبریز، باشگاه تراکتور پس از انتخاب قربان بردیف به عنوان سرمربی جدید این تیم به دنبال جذب نفرات مدنظر خود طبق هماهنگی با این مربی برای بستن تیمی قدرتمند در فصل آینده است. تراکتوری ها که […]هافبک فصل گذشته گل گهر برای حضور در تراکتور با مدیران باشگاه تبریزی مذاکره می‌کند.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، باشگاه تراکتور پس از انتخاب قربان بردیف به عنوان سرمربی جدید این تیم به دنبال جذب نفرات مدنظر خود طبق هماهنگی با این مربی برای بستن تیمی قدرتمند در فصل آینده است.

تراکتوری ها که در روزهای اخیر مذاکرات بسیار مثبتی با محمدرضا خانزاده، مدافع فصل گذشته گل گهر برای بازگشت به تبریز داشته‌اند قصد دارند یک بازیکن دیگر از گل گهر را نیز به سیرجان بازگردانند.

برهمین اساس قرار است امروز مذاکراتی بین مدیران باشگاه تراکتور و نماینده رضا شکاری انجام شود تا در صورت رسیدن به توافق نهایی، او با عقد قراردادی به تیم سابقش اضافه شود.

البته ظاهراً شکاری از چند تیم دیگر لیگ برتری که جزو مدعیان این رقابت ها هستند نیز پیشنهاداتی دریافت کرده و به زودی تکلیف خود را برای فصل آینده مشخص خواهد کرد.

انتهای پیام /۶۰۰۱۷