مدیرعامل باشگاه تراکتور: طبق نیاز و تشخیص سرمربی تیم اقدام به جذب بازیکن می‌کنیم
مدیرعامل باشگاه تراکتور: طبق نیاز و تشخیص سرمربی تیم اقدام به جذب بازیکن می‌کنیم

مدیرعامل باشگاه تراکتور درباره احتمال حضور نفرات جدید در تیم تراکتور پاسخ داد: طبق نیاز کادر فنی، ساختار تیمی و تشخیص سرمربی تیم اقدام به جذب بازیکن می‌کنیم. پس از اعلام نفرات مدنظر کریمی، با آنها وارد مذاکره می‌شویم و اکنون تقریبا شاکله تیم تکمیل شده است. شاید حداکثر بتوانیم سه بازیکن دیگر بگیریم. 

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، جمشید نظمی  درباره مذاکره تراکتور با وکلای کوین کنستانت و پاتریک دی وایلد در استانبول و اینکه قرار است به زودی طلب آنها پرداخت شود، اظهار داشت:‌ طبق شماره حسابی که به ما دادند، طلب‌شان به حساب آنها واریز می‌شود. در این مورد توافق شده است.

وی در مورد اینکه باشگاه تراکتور در روز بازی با النصر عربستان اعلام کرد طلب آنتونی استوکس تا یک هفته دیگر به این بازیکن پرداخت خواهد شد اما تاکنون این اتفاق رخ نداده است، گفت: با توجه به سابقه‌ای که استوکس در برخورد با باشگاه پرسپولیس دارد، نمی‌توان اعتماد کرد و پول را به حساب وی ریخت. تاکنون هم وکیلش برای دریافت پولش به استانبول نیامده است.

نظمی ادامه داد: اکنون از فیفا خواسته‌ایم زمانی که پول استوکس پرداخت شد، مستقیم ورود کند و در جریان باشد. البته زنوزی مشغول مذاکره درباره این پرونده است. طلب این بازیکن هم زودتر از سایر نفرات آماده شده است. برای ما بحث این بازیکن مهم است زیرا با سایر طلبکاران توافق شده است. وارد جزئیات نمی‌شویم اما باشگاه با هر بازیکن به طریقی توافق خواهد کرد.

مدیرعامل تراکتور در خصوص دلیل معرفی نشدن معاون حقوقی این باشگاه توضیح داد: در زمینه پروند‌ه‌های حقوقی دو نفر اکنون به ما مشاوره داده و کارها را انجام می‌دهند.

نظمی درباره مطرح شدن بحث مذاکره باشگاه تراکتور با حسین ماهینی عنوان کرد: تاکنون با وی قراردادی نبسته ایم. ماهینی دو روز در تمرینات ما شرکت کرد اما تاکنون تصمیمی‌ درباره‌اش نگرفته‌ایم.

وی در مورد انتخاب نشدن سرپرست تیم تراکتور، گفت: عبدالرزاق میراب، مدیر اجرایی ما فعلا کارها را انجام می‌دهد.

مدیرعامل باشگاه تراکتور درخصوص آخرین وضعیت انتخاب دستیاران فیروز کریمی، توضیح داد: نفراتی که در زمان سرمربیگری فراز کمالوند در کادر فنی تراکتور بودند اکنون هم مشغول کار هستند و فقط علیرضا پژمان که پس از پایان فصل گذشته از تراکتور جدا شد هم به جمع دستیاران کریمی اضافه شده است.

نظمی درباره احتمال حضور نفرات جدید در تیم تراکتور پاسخ داد: طبق نیاز کادر فنی، ساختار تیمی و تشخیص سرمربی تیم اقدام به جذب بازیکن می‌کنیم. پس از اعلام نفرات مدنظر کریمی، با آنها وارد مذاکره می‌شویم و اکنون تقریبا شاکله تیم تکمیل شده است. شاید حداکثر بتوانیم سه بازیکن دیگر بگیریم.

وی در خصوص اینکه آیا تا اواسط هفته آینده پنجره نقل و انتقالاتی تراکتور باز خواهد شد، پاسخ داد: با توجه به تعطیلی اواخر هفته اروپا درصدد هستیم پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه تا میانه هفته آینده طبق توافق با طلبکاران باز شود. این اتفاق خواهد افتاد و مشکلی از این لحاظ نداریم. ۶-۵ روز است که کار مذاکره برای به توافق رسیدن با طلبکاران در استانبول آغاز شده زیرا رفتن وکلای بازیکنان و مربیان خارجی به این شهر برای مذاکره و توافق راحت‌تر است.