لیکنز : غیبت استوکس به دلیل تاخیر در بازگشت به تمرینات بود/ عملکرد سوگیتا عالی بود
لیکنز : غیبت استوکس به دلیل تاخیر در بازگشت به تمرینات بود/ عملکرد سوگیتا عالی بود

سرمربی تیم تراکتور دلیل غیبت استوکس در دیدار امروز را تاخیر او در پیوستن به تمرینات دانست. به گزارش قلم پرس، جرج لیکنز پس از پیروزی پر گل تیمش مقابل استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز یک سه امتیاز خوب دیگر به دست آوردیم. پنج دقیقه اول بازی خودمان را پیدا نکرده‌ بودیم […]

سرمربی تیم تراکتور دلیل غیبت استوکس در دیدار امروز را تاخیر او در پیوستن به تمرینات دانست.

به گزارش قلم پرس، جرج لیکنز پس از پیروزی پر گل تیمش مقابل استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز یک سه امتیاز خوب دیگر به دست آوردیم. پنج دقیقه اول بازی خودمان را پیدا نکرده‌ بودیم و تمرکز نداشتیم، اما بعد از آن بهتر شدیم. همان‌طور که می‌دانید شرایط تیم حریف چندان مناسب نبود و ما هم مسعود شجاعی را به دلیل محرومیت در اختیار نداشتیم.

وی افزود: استوکس هم به دلیل تأخیری که داشت چند روز بیشتر با ما تمرین نکرد و ما چند دقیقه بیشتر او را در اختیار نداشتیم. به همین دلیل و نداشتن دو بازیکن از انصاری استفاده کردیم. امیدوارم مصدومیت سوگیتا هم جدی نباشد، چون آسیب‌دیدگی‌اش نگرانم کرد. عمکلرد او در نیمه اول فوق‌العاده بود. امیدوارم روندمان را در تیم و به خصوص در خط دفاع و درون دروازه ادامه دهیم.

سرمربی تیم تراکتور در مورد اینکه آیا فکر می‌کرد تیمش بازی راحتی داشته باشد، تصریح کرد: اصلاً چنین فکری نداشتم. ما همان‌طور که برای بازی‌های قبل آماده می‌شدیم برای این بازی هم خودمان را مهیا کردیم و اصلاً حریف را دست‌کم نگرفتیم. بعد از ۱۰ دقیقه از بازی، جریان مسابقه دست‌مان آمد و توانستیم موقعیت‌های زیادی خلق کنیم، اما در چند دقیقه ابتدایی حتی یک توپ به تیرک دروازه ما هم برخورد کرد.

لیکنز ادامه داد: با وجود اینکه ایمان سلیمی یک کارت زرد گرفت، اما به نظرم داوری خوب بود و مشکلی نداشت. ما هفت بازی پیش رو داریم و قطعاً بهترین بازیکنان را برای این مسابقات انتخاب می‌کنیم. بعد از تعطیلات نوروزی هم با جدیت و سخت تمرین کردیم. به خاطر تعطیلی بلند مدت طبیعی بود کمی خستگی در بچه‌ها دیده شود، اما این موضوع را برطرف خواهیم کرد. هفته بعد مسعود شجاعی هم به جمع ما اضافه خواهد شد، ضمن اینکه باید وضعیت استوکس و آمادگی او را هم بررسی کنیم، چون دیر به جمع ما اضافه شده است.

وی ادامه داد: در هر صورت همه‌ی بازیکنان در این بازی عملکرد خوبی داشتند. در لیگ ایران که گل‌های کمی زده می‌شود برد ۳ بر صفر نتیجه خوبی بود. نمی‌خواهم در مورد تیم‌های دیگر صحبت کنم و تمرکزم روی تیم خودم است. ما تا الان کار بزرگی انجام داده‌ایم و می‌خواهیم همین روند را ادامه دهیم.

سرمربی تراکتور در مورد اینکه آیا قول قهرمانی تیمش در لیگ برتر را می‌دهد یا خیر، گفت: همان‌طور که می‌دانید من از روزی که آمده‌ام قولی بابت کسب سهمیه و قهرمانی نداده‌ام. روز اول که آمدم پنج تیم مدعی بودند و ما پنج امتیاز از رقبا عقب بودیم، اما الان این اختلاف را جبران کرده‌ایم. اکنون هم هیچ وقت در مورد قهرمانی یا شانس آن صحبت نمی‌کنم. موضوعی اصلی این است که ما فقط از بازی‌های‌مان برد می‌خواهیم. ما بازی به بازی پیش می‌رویم.

وی خاطر نشان کرد: بعد از تعطیلات چند روزه شرایط کمی سخت بود، اما بچه‌ها در هفته گذشته تمرینات خوبی انجام داده‌اند. از هواداران‌مان هم که در اهواز از ما حمایت کردند تشکر می‌کنم. مسئله دیگر این است که شجاعی با وجود محرومیت در این سفر کنار تیم ما بود و ما با توجه به اینکه یک تیم هستیم به قدرت رهبری او نیاز داشتیم. همین‌طور برای مردمی که در چند روز گذشته اتفاقات تلخی برای‌شان افتاده است آروزی سلامتی دارم. آن‌طور که باخبر شدم قرار است در چند روز آینده هم بارش‌هایی در این شهر داشته باشیم.