لزوم هم‌افزایی دستگاه قضایی و نیروی انتظامی در راستای اجرای عدالت
لزوم هم‌افزایی دستگاه قضایی و نیروی انتظامی در راستای اجرای عدالت

خبرگزاری میزان – غلامعلی دهشیری، رئیس کل دادگستری استان یزد در جلسه کمیته راهبردی قضایی-انتظامی استان یزد اظهار کرد: اگر امروز شاهد امنیتی قابل قبول در کشور هستیم، این ناشی از تعامل بین قوای حاکمیت بالاخص دستگاه قضایی و نیروی انتظامی است. رئیس کل دادگستری استان یزد خاطرنشان کرد: تعامل بین دستگاه قضا و نیروی […]

خبرگزاری میزان – غلامعلی دهشیری، رئیس کل دادگستری استان یزد در جلسه کمیته راهبردی قضایی-انتظامی استان یزد اظهار کرد: اگر امروز شاهد امنیتی قابل قبول در کشور هستیم، این ناشی از تعامل بین قوای حاکمیت بالاخص دستگاه قضایی و نیروی انتظامی است.

رئیس کل دادگستری استان یزد خاطرنشان کرد: تعامل بین دستگاه قضا و نیروی انتظامی زمینه ساز کاهش جرایم در سطح جامعه و یاری کننده دستگاه قضایی برای شناسایی مجرمان و برخورد بازدارنده با متهمان است.

وی با بیان اینکه رسالت ما خدمت بهتر به مردم است، تصریح کرد: تقویت این دو مجموعه به نغع مردم است.

دهشیری با اشاره به ایجاد ارتباط الکترونیک بین دادسرا‌ها و ۷ کلانتری در مجموعه استان یزد گفت: این ارتباطات باعث سرعت، دقت، صحت، شفافیت در فرایند دادرسی می‌شود و باید در سطح استان یزد تقویت شود.

رئیس کل دادگستری استان یزد خاطرنشان کرد: بر اساس مفاد سند تحول حدود ۶۰ سامانه در بستر الکترونیک در دستگاه قضا فعال شده که در اجرای عدالت، تحقق قوه قضاییه هوشمند و ارائه خدمت به مردم موثر است.

وی با اشاره به نامگذازی دوران مدیریت جدید قوه قضاییه با عنوان دوران تحول و تعالی افزود: اجرای سند تحول قوه قضاییه و هوشمندسازی با جدیت بیشتری پیگیری می‌شود که هدف نهایی آن رضایتمندی مردم و چشاندن طعم شیرین عدالت به مردم است.

رئیس کل دادگستری استان یزد تصریح کرد: برخورد با مظاهر فساد اعم از فساد مالی، اداری، اجتماعی و … که نتیجه آن امنیت پایدار و رضایتمندی مردم است از اهداف نهایی سند تحول بوده که با همراهی نیروی انتظامی محقق خواهد شد.

 

انتهای پیام/