لزوم  نظارت مستمر و اثربخش  بر بازار و بازرسی واحدهای صنفی
لزوم  نظارت مستمر و اثربخش  بر بازار و بازرسی واحدهای صنفی

[ad_1] دادستان مرکز استان آذربایجان‌شرقی با تاکید بر استمرار فراوانی کالا در بازار گفت: نظارت بر بازار و بازرسی واحدهای صنفی باید به‌صورت مستمر و اثربخش ادامه یابد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، بابک محبوب علیلو دادستان تبریز امروز به همراه رئیس سازمان صمت آذربایجان‌شرقی و معاونین نظارت و بازرسی و امور بازرگانی این سازمان […]

[ad_1]


دادستان مرکز استان آذربایجان‌شرقی با تاکید بر استمرار فراوانی کالا در بازار گفت: نظارت بر بازار و بازرسی واحدهای صنفی باید به‌صورت مستمر و اثربخش ادامه یابد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، بابک محبوب علیلو دادستان تبریز امروز به همراه رئیس سازمان صمت آذربایجان‌شرقی و معاونین نظارت و بازرسی و امور بازرگانی این سازمان از مراکز عمده فروشی روغن موتور، لاستیک خودروهای سنگین و چند واحد صنفی عمده فروشی مواد غذایی از جمله قند و شکر، برنج، حبوبات و روغن خوراکی بازدید کرد.

دادستان مرکز استان آذربایجان‌شرقی در ادامه این بازدید ضمن تاکید بر استمرار فراوانی کالا و نظارت مستمر بر سطح عرضه اظهار کرد: نظارت بر بازار و بازرسی واحدهای صنفی باید به‌صورت مستمر و اثربخش ادامه داشته باشد.

وی در خصوص برخورد با واحدهای صنفی متخلف گفت: برخورد قاطع و سریع در این خصوص از سوی اداره‌کل تعزیرات حکومتی استان مورد انتظار است.

صابر پرنیان رئیس سازمان صمت آذربایجان‌شرقی نیز در حاشیه این بازدید یادآور شد: میزان نصب قیمت مصرف‌کننده بر روی اجناس در سطح بازار در حال افزایش بوده و فراوانی کالا در سطح عمده فروشی و خرده فروشی قابل قبول بوده و احتکار و فروش خارج از شبکه به هیچ عنوان قابل قبول نیست.

انتهای پیام/۶۰۰۲۵/س


[ad_2]