لزوم نظارت‌های مستقیم و بازدارنده از طرف شهرداری تبریز / از حادثه آبادان عبرت بگیریم
لزوم نظارت‌های مستقیم و بازدارنده از طرف شهرداری تبریز / از حادثه آبادان عبرت بگیریم

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تبریز خواستار عبرت اندوزی مدیریت شهری تبریز از حادثه تلخ متروپل آبادان شد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، روح الله رشیدی صبح امروز در جلسه شورای شهر تبریز اظهار کرد: اتفاقات مشابه حادثه آبادان، با ابعاد کم تر چندین نوبت طی سال گذشته در […]رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تبریز خواستار عبرت اندوزی مدیریت شهری تبریز از حادثه تلخ متروپل آبادان شد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، روح الله رشیدی صبح امروز در جلسه شورای شهر تبریز اظهار کرد: اتفاقات مشابه حادثه آبادان، با ابعاد کم تر چندین نوبت طی سال گذشته در تبریز رخ داد و همگان دیدیم که چه تبعات سنگینی در پی داشت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر لزوم اعمال نظارت های مستقیم و بازدارند بر روند ساخت و سازهای شهری از سوی شهرداری خاطرنشان کرد: حجم بالایی از پرونده های ماده ۱۰۰، افرایش ساخت و سازهای غیرمجاز، حجم بالایی از تخلفات ساختمانی و فقدان نظارت های جدی، عامل اصلی لاینحل باقی ماندن این مشکلات شده است.

رشیدی در عین حال، بروز هر حوادث مشابه متروپل در دیگر مناطق شهری کشور از جمله تبریز را ممکن و محقق دانست و افزود: متاسفانه حوزه شهرسازی رها شده تر از گذشته است و هر آن نگران حادثه‌ای ناگوار باید باشیم.

وی بر ضرورت برنامه ریزی هدفمند برای جذب درآمدهای پایدار از سوی شهرداری ها تاکید و تصریح کرد: مدیریت شهری باید دندان طمع خود را از حوزه شهرسازی بکشد!

انتهای پیام/