لاریجانی: موافقت نامه خزر مربوط به تحدید حدود مرزها نیست
لاریجانی: موافقت نامه خزر مربوط به تحدید حدود مرزها نیست

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: موافقت نامه خزر مربوط به تحدید حدود نیست، بلکه این توافق درخصوص شرایط نظامی و مسائل محیط زیستی دریای خزر است. به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی در نشست علنی امروز (یکشنبه ۲۸ مرداد) مجلس شورای اسلامی بعد از اخطارهایی که نمایندگان درخصوص […]

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: موافقت نامه خزر مربوط به تحدید حدود نیست، بلکه این توافق درخصوص شرایط نظامی و مسائل محیط زیستی دریای خزر است.

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی در نشست علنی امروز (یکشنبه ۲۸ مرداد) مجلس شورای اسلامی بعد از اخطارهایی که نمایندگان درخصوص موضوع دریای خزر بیان کردند، اظهار داشت: در مورد بحث دریای خزر غوغایی که به پا می کنند، یک بحث است ولی تا جایی که من اطلاع دارم این موضوع مربوط به تحدید حدود نیست.

رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این موافقت نامه مربوط به شرایط نظامی، مسائل محیط زیست و این جنس کارها در دریای خزر است.

وی افزود: ضمناً همانطور که آقای قاضی پور و دوستان دیگر گفتند، مراحل قانونی این موافقت نامه باید طی شود.

دکتر لاریجانی تصریح کرد: موافقت نامه باید به مجلس بیاید و این امضا، اولیه بوده و لایحه آن به مجلس می آید و در آن زمان بحث های لازم صورت می گیرد./