قطع شدگی پنج انگشت جوان تبریزی به دنبال انفجار مواد محترقه در دست
قطع شدگی پنج انگشت جوان تبریزی به دنبال انفجار مواد محترقه در دست

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: به دنبال انفجار مواد محترقه در دست جوان ۳۲ ساله تبریزی، هر پنج انگشت یک دستش دچار قطع شدگی شد. به گزارش قلم پرس: حبیب حسینقلی‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: به دنبال اعلام گزارشی مبنی بر قطعی انگشت […]

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: به دنبال انفجار مواد محترقه در دست جوان ۳۲ ساله تبریزی، هر پنج انگشت یک دستش دچار قطع شدگی شد.

به گزارش قلم پرس: حبیب حسینقلی‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: به دنبال اعلام گزارشی مبنی بر قطعی انگشت در یکه دکان تبریز, به اپراتوری اورژانس ۱۱۵، پایگاه ۲۱۸ فوریتهای پزشکی به محل حادثه اعزام شد.

وی در ادامه گفت: تکنسین‌های اعزامی با بررسی وضیعت این جوان ۳۲ ساله، از قطع شدن هر پنج انگشت و له شدگی دست چپ این فرد خبر دادند و مصدوم را پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان شهدا انتقال دادند.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی گفت: مواد محترقه و آتش‌زا امکان بروز صدمات جدی و نقصی عضو را برای جوانان دارد و جدا ازاین تلفات، صدای ناهنجار این قبیل مواد باعث مشکلات عصبی و قلبی برای بیماران می‌گردد.