فیروزی: تیم تکواندو آذربایجان‌شرقی در تورنمنت بین‌المللی ترکیه حضور می‌یابد
فیروزی: تیم تکواندو آذربایجان‌شرقی در تورنمنت بین‌المللی ترکیه حضور می‌یابد

‌به گزارش قلم پرس از تبریز، ابراهیم فیروزی در مراسم تجلیل از تکواندوکاران برتر استان آذربایجان‌شرقی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: هیات تکواندو استان آذربایجان‌شرقی یکی از ۳ هیات برتر استان در سال‌های اخیر بوده و حفظ این عنوان به مراتب سخت‌تر از کسب آن است و جا دارد به نمایندگی از اداره کل ورزش […]

‌به گزارش قلم پرس از تبریز، ابراهیم فیروزی در مراسم تجلیل از تکواندوکاران برتر استان آذربایجان‌شرقی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: هیات تکواندو استان آذربایجان‌شرقی یکی از ۳ هیات برتر استان در سال‌های اخیر بوده و حفظ این عنوان به مراتب سخت‌تر از کسب آن است و جا دارد به نمایندگی از اداره کل ورزش و جوانان استان از آقای مهندس رنجبرپور و سایر همکارانش در هیات تکواندو بابت این موفقیت تشکر و قدردانی نمایم.

‌وی گفت: امسال در نظر داریم استعدادیابی در ورزش استان را شهرستان به شهرستان دنبال کنیم و شناسایی نخبه‌های ورزشی از اهداف اداره کل ورزش و جوانان در سال ۱۴۰۰ است تا با ورود این افراد به مسابقات کشوری و بین‌‌المللی افتخارات بیشتری برای استان آذربایجان‌شرقی حاصل گردد.

‌فیروزی گفت: خوشبختانه تکواندو ‌از رشته‌های موفق استان بوده و نفراتی هم از این استان در تیم ملی حضور داشته و میرهاشم حسینی موفق به کسب سهمیه حضور در المپیک توکیو شده تا در کنار میلاد وزیری سفیران ورزش آذربایجان‌‌شرقی در بزرگترین رویداد ورزشی جهان باشند و امیدواریم در دوره‌های بعدی المپیک شاهد حضور تکواندوکاران بیشتری از استان در المپیک باشیم.

‌معاون اداره کل ورزش و جوانان استان تاکید کرد: امسال تیم تکواندو استان آذربایجان‌شرقی به نمایندگی کشور در تورنمنت بین‌المللی کشور ترکیه حضور خواهد یافت.

‌وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: توصیه من برای ورود به ورزش رشته تکواندو است، زیرا به غیر از سلامتی، اخلاق از اولویت‌های این رشته است. ضمن اینکه در کنار دو رشته کشتی و وزنه برداری، رشته تکواندو نیز جزو رشته‌هایی مدال‌آور در المپیک برای کشورمان محسوب می‌شود.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷