به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، دفتر سیاسی جنبش انصارالله با صدور بیانیه‌ای از یمنی‌هاست خواست فردا (دوشنبه) در اعلام همبستگی با ملت فلسطین و رد حملات رژیم صهیونیستی راهپیمایی برگزار کنند. بر اساس گزارش خبرگزاری «سبأ»، در این بیانیه آمده، مشارکت ملت یمن در «راهپیمایی‌های پیروزی» در راستای ادامه حمایت از ملت فلسطین، ملت […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، دفتر سیاسی جنبش انصارالله با صدور بیانیه‌ای از یمنی‌هاست خواست فردا (دوشنبه) در اعلام همبستگی با ملت فلسطین و رد حملات رژیم صهیونیستی راهپیمایی برگزار کنند.

بر اساس گزارش خبرگزاری «سبأ»، در این بیانیه آمده، مشارکت ملت یمن در «راهپیمایی‌های پیروزی» در راستای ادامه حمایت از ملت فلسطین، ملت مظلوم و نیز مقاومت شجاع آن و نیز تأکید بر موضع ثابت یمن در اعلام حمایت از مسأله فلسطین و قدس صورت می‌گیرد.

انصارالله در ادامه بیانیه خود پاسخ محکم مقاومت فلسطین به حملات رژیم اشغالگر و هدف گرفتن مراکز نظامی و حیاتی و نیز تحمیل معادله بازدارندگی را ستود.

بر اساس گزارش خبرگزاری سبأ، تشکل «احزاب اللقاء المشترک» یمن نیز به خواستار مشارکت ملت یمن در راهپیمایی‌های فردا در صنعاء و دیگر استان‌های یمن شد.

این تشکل اعلام کرد، مسأله فلسطین مسأله اصلی و مرکزی امت اسلام بوده و باقی خواهد ماند.

رژیم صهیونیستی حدود یک هفته است که حملاتی بی امان علیه نوار غزه آغاز کرده و تا کنون حدود ۱۵۰ فلسطینی را به شهادت رسانده است.

مقاومت فلسطین هم در پاسخ صدها موشک و راکت به سمت فلسطین اشغالی از جمله شهر تل‌آویو شلیک کرده است.

انتهای پیام/ص