صدور ۴۲۲ فقره پروانه ساختمانی از ابتدای سال جاری در منطقه ۴
صدور ۴۲۲ فقره پروانه ساختمانی از ابتدای سال جاری در منطقه ۴

[ad_1] صدور ۴۲۲ فقره پروانه ساختمانی از ابتدای سال جاری در منطقه ۴ شهردار منطقه ۴ تبریز از صدور ۴۲۲ فقره پروانه ساختمانی از ابتدای سال جاری خبر داد. به گزارش قلم پرس،، هادی مقدم زاده با اعلام این مطلب گفت: ارائه بسته‌های تشویقی و تسهیل و تسریع روند صدور پروانه ساختمانی در حوزه منطقه […]

[ad_1]


صدور ۴۲۲ فقره پروانه ساختمانی از ابتدای سال جاری در منطقه ۴

شهردار منطقه ۴ تبریز از صدور ۴۲۲ فقره پروانه ساختمانی از ابتدای سال جاری خبر داد.

به گزارش قلم پرس،، هادی مقدم زاده با اعلام این مطلب گفت: ارائه بسته‌های تشویقی و تسهیل و تسریع روند صدور پروانه ساختمانی در حوزه منطقه ۴ اقبال شهروندان برای این موضوع را به دنبال داشته است.

شهردار منطقه ۴ تشریح کرد: طی ۱۱ ماهه ابتدای سال جاری ۴۲۲ فقره پروانه ساختمانی در حوزه شهرداری منطقه ۴ صادر شده است.

او افزود: تعداد گواهی های صادر شده نیز در معاونت شهرسازی و معماری منطقه از ابتدای سال جاری، پنج هزار و ۳۲۰ فقره بوده است که از این تعداد، ۵۳۹ فقره عدم خلافی، ۴۲۲ فقره پروانه، ۲۳۶ فقره پایانکار و چهار هزار و ۱۲۳ مورد استعلامات است.

مقدم‌زاده تکریم ارباب رجوع را یکی از اولویت های مهم مدیریت شهری عنوان کرد و ادامه داد: کاهش مدت زمان صدور پروانه ساختمانی با هدف جلب رضایت شهروندان در دستور کار داریم و این مهم را با جدیت دنبال می‌کنیم.

شهردار منطقه ۴ اظهار کرد: افزایش صدور پروانه ساختمانی ضمن حفظ حقوق شهروندان، نوسازی و ایمن‌سازی، منجر به کاهش ساخت و ساز غیرمجاز می شود.

[ad_2]