به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس،‌ «سید عمار الحکیم» رهبر جریان حکمت ملی عراق، امروز (جمعه)، در پیامی به مناسبت روز جهانی قدس بر حمایت خود از ملت فلسطین تأکید کرد. رهبر جریان حکمت ملی عراق در این خصوص گفت: «روز جهانی قدس یادآور مظلومیت فلسطین عزیز و ملت دوست و برادر و مسئله عادلانه […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس،‌ «سید عمار الحکیم» رهبر جریان حکمت ملی عراق، امروز (جمعه)، در پیامی به مناسبت روز جهانی قدس بر حمایت خود از ملت فلسطین تأکید کرد.

رهبر جریان حکمت ملی عراق در این خصوص گفت: «روز جهانی قدس یادآور مظلومیت فلسطین عزیز و ملت دوست و برادر و مسئله عادلانه آن‌هاست که در همه وجدان‌های زنده ریشه دوانده است. این روز فرصتی برای تجدید عهد با مسئله نخستین مسلمانان و اعراب است».

وی در ادامه این پیام تأکید کرد: «مسئله قدس و زمین‌های غارت شده‌اش فقط به ملت فلسطین مربوط نمی‌شود بلکه مسئله مسلمانان و اعراب و همه ملت‌های آزاده جهان است. در کوران حوادث، باز مسئله قدس در جان‌ها و دل‌ها زنده و تپنده است. قدس است که ما را متحد نگه می‌دارد و اولویت‌های ما را تعیین می‌کند. روز جهانی قدس پیامی است که مسئولیت توقف طرح‌های مصادره و غارت سرزمین‌های فلسطینی را به جامعه جهانی یادآور می‌شود».

رهبر جریان حکمت ملی عراق در پایان اظهاراتش تصریح کرد که عهد ما با عزیزانمان در فلسطین آن است که در مسیر نصرت مسئله عادلانه‌شان خواهیم ماند و از این اصل مشروع کوتاه نخواهیم آمد.

انتهای پیام/