ساغلام: خیال‌مان راحت شد / لیستی به باشگاه تراکتور نداده ام  +فیلم
ساغلام: خیال‌مان راحت شد / لیستی به باشگاه تراکتور نداده ام  +فیلم

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: هنوز لیستی به باشگاه تراکتور نداده ام. به گزارش قلم پرس،از تبریز، ارطغرول ساغلام در حاشیه تمرین امروز تراکتور درباره آخرین وضعیت این تیم اظهار داشت: تمرین خیلی خوبی بود. هواداران واقعا برای ما مهم هستند و در پیروزی‌ها نقش پررنگی دارند. امروز هم به محل تمرین آمدند و با […]سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: هنوز لیستی به باشگاه تراکتور نداده ام.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، ارطغرول ساغلام در حاشیه تمرین امروز تراکتور درباره آخرین وضعیت این تیم اظهار داشت: تمرین خیلی خوبی بود. هواداران واقعا برای ما مهم هستند و در پیروزی‌ها نقش پررنگی دارند. امروز هم به محل تمرین آمدند و با تشویق خود به ما کمک کردند. می‌دانید فاصله بین بازی‌ها خیلی کم است. هر پنج روز یک بازی انجام می‌دهیم و زمان ما برای تمرین خیلی محدود است.

وی افزود: در این تمرینات سعی داریم اشتباهات بازی‌های قبلی را کمتر و رفع کرده و کارهایی که به نحو احسن انجام دادیم، بیشتر کنیم تا تیم را از لحاظ کیفی بالا ببریم. در این تمرینات فشرده احتمال مصدومیت زیاد است اما خدا را شکر تاکنون چنین مشکلی نداشته‌ایم. از لحاظ جسمی و فیزیکی تراکتور در شرایط بسیار خوبی است و در بازی با هوادار شاهد این موضوع بودید.

سرمربی تراکتور ادامه داد: هرچند کسب هفت امتیاز در سه بازی اخیر جایگاه ما را در جدول زیاد تغییر نداد اما از فاصله امتیازات با تیم‌های پایین جدولی را بیشتر کردیم. خیال و کارمان از این لحاظ راحت‌تر شد.

ساغلام درمورد بازی تراکتور با ذوب آهن توضیح داد: می‌دانیم مقابل تیم بسیار خوب ذوب آهن بازی سختی خواهیم داشت اما به بازیکنان مان گفتیم این بازی برای ما تقریبا فینال این فصل است. برای همین مانند دیدارهای فینال یا تعیین کننده قهرمانی، با ذوب آهن بازی خواهیم کرد. امیدوارم این دیدار را هم مانند سه بازی قبلی که خوب تمام کردیم، با پیروزی تمام کنیم. فشار کاری که در طول این فصل روی تیم، هواداران و به ویژه طرفداران بود از بین می‌بریم و باقی مانده فصل را با خیال راحت تری ادامه خواهیم داد.

وی درباره اظهارنظر خود مبنی بر اینکه یک آشپز برای پختن غذای خوب به مواد اولیه خوبی نیاز دارد و با این تفاسیر آیا لیست جدیدی را به باشگاه ارائه کرده است، پاسخ داد: هنوز لیستی به باشگاه نداده‌ام. ما اهداف کوتاه مدت داشتیم و هدف‌مان این بود تیم را از این وضعیت از لحاظ امتیازی بیرون بیاوریم. باید امتیازاتی می‌گرفتیم که لیگ را به خیر بگذرانیم و ان‌شاء الله برای سال بعد تیم بهتری بسته شود.

سرمربی تراکتور عنوان کرد: بعد از بازی با ذوب آهن که امیدوارم با پیروزی ما تمام شود، برنامه ها را با باشگاه بررسی می‌کنیم اما فعلا چنین موردی نیست.  تمرکز، هدف و انگیزه ما بازی با هوادار که آن را گذراندیم و البته دیدار پیش رو با ذوب آهن است.

ساغلام درباره اینکه هواداران تراکتور او را یک مربی منظم می‌شناسند اما در هفته گذشته عکسی از برخی بازیکنان مصدوم این تیم که به جای رفع مصدومیت و فیزیوتراپی در حال تفریح بودند منتشر شد و نسبت به این موضوع چه عکس العملی دارد، گفت: برای مداوای بازیکنان مصدوم همراه با کادر پزشکی برنامه ها و تمریناتی را در نظر گرفتیم که آنها را تحت نظر ما و کادر پزشکی انجام می‌دهند. درمورد بازیکنی که به آن اشاره کردید هم باید بگویم پس از گذراندن ریکاوری و تمرینات برنامه ریزی شده، زمان استراحتی داشت‌ و هیچ مشکلی با این کار نداریم. او کاملا تحت کنترل من‌ و باشگاه بود.

وی درباره دلیل بازی نکردن اکبر ایمانی با وجود رفع مصدومیتش، پاسخ داد: ایمانی حدود ۴۵ روز و واسعی حدود ۲۵ روز از تمرینات دور بودند. مصدومیت را پشت سر گذاشته اند و با تیم شروع به تمرین کرده اند اما بعد از این مدت دوری از تمرین بازیکن برای بازی کردن نیاز به زمان دارد. خدا را شکر کارهایشان خوب پیش می‌رود و اگر این هفته هم نشد از هفته آینده سعی داریم از آنها استفاده کنیم.

 

 

انتهای پیام /