رحمتی: به نشست آمدم تا از شرافت و مردانگی بازیکنانم تشکر کنم!
رحمتی: به نشست آمدم تا از شرافت و مردانگی بازیکنانم تشکر کنم!

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران، گفت: به نشست خبری آمدم تا از بازیکنان، شرافت، غیرت و مردانگی آنها تشکر کنم و از دقیقه ۳۰ به بعد بازی دیگر حرفی ندارم. به گزارش قلم پرس،از تبریز، در چارچوب هفته نهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور امروز دو تیم تراکتور و نساجی مازندران در ورزشگاه یادگار امام […]سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران، گفت: به نشست خبری آمدم تا از بازیکنان، شرافت، غیرت و مردانگی آنها تشکر کنم و از دقیقه ۳۰ به بعد بازی دیگر حرفی ندارم.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، در چارچوب هفته نهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور امروز دو تیم تراکتور و نساجی مازندران در ورزشگاه یادگار امام به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۳ بر صفر به سود تراکتور به پایان رسید.

سید مهدی رحمتی سرمربی تیم نساجی مازندران، گفت: همان طور که شرایط تیم را می‌دانید تحت فشار هستیم. با تعداد بازیکن کم یک مقدار کار سخت است و تحت فشار هستیم. تعدادی محروم و مصدوم داریم و نیاز داریم زودتر برگرددند و چهار روز دیگر با تیم نوبهار ازبکستان بازی داریم. من به نشست خبری آمدم تا از بازیکنان، شرافت، غیرت و مردانگی آنها تشکر کنم.

وی در ادامه افزود: ما خیلی خوب بازی را شروع کردیم، شرایط ما نرمال پیش می‌رفت و حتی موقعیت روی تیم مقابل انجام دادیم. تراکتور تعداد بیشتری بازیکن دارد، اما ما در این مسئله دستمان بسته است. تا دقیقه ۳۱ شرایط به نفع ما بود و خوب بازی می‌کردیم. حالا هم اگر اجازه دهید تا دقیقه ۳۱ بازی من صحبت کنم و در مورد ادامه بازی صحبت نمی‌کنم. فقط به صحنه ای که ما گل دریافت کردیم اشاره می‌کنم. در مورد ۳۰ دقیقه اول بازی اگر سوالی دارید من می‌توانم صحبت کنم.

پایان پیام/