رانتی بودن توزیع تسهیلات در کشور!/ حداقل عدالت را در این توزیع رانتی مراعات کنید
رانتی بودن توزیع تسهیلات در کشور!/ حداقل عدالت را در این توزیع رانتی مراعات کنید

نماینده مردم مراغه در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت پرداخت و توزیع تسهیلات بانکی در کشور گفت: در این ایام سخت اصلاح قیمت ها حداقل انتظار این است که این توزیع رانتی تسهیلات عادلانه صورت گیرد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، علی علیزاده امروز در شورای گفت‌و‌گوی دولت و بخش خصوصی آذربایجان‌شرقی اظهار […]نماینده مردم مراغه در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت پرداخت و توزیع تسهیلات بانکی در کشور گفت: در این ایام سخت اصلاح قیمت ها حداقل انتظار این است که این توزیع رانتی تسهیلات عادلانه صورت گیرد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، علی علیزاده امروز در شورای گفت‌و‌گوی دولت و بخش خصوصی آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: با اجرای طرح اصلاح قیمت‌ها و اراده دولت مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها، بخشی از بنگاه‌های اقتصادی به واسطه افزایش هزینه‌ها به ویژه در مورد مواد اولیه و تامین سرمایه در گردش با مشکلات جدی روبه‌رو شده‌اند.

وی با انتقاد شدید از وضعیت پرداخت تسهیلات بانکی در کشور، از این روند با عنوان توزیع رانت یاد کرده و افزود: با توجه به رانتی بودن توزیع تسهیلات در کشور، حداقل انتظار از سیستم بانکی این است در ایام اصلاح قیمت‌ها این توزیع رانت عادلانه صورت گیرد.

نماینده مردم مراغه در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم تعیین تکلیف حساب‌های بانکی شرکت‌های استانی در خارج از استان تصریح کرد: انتقال حساب شرکت‌های بزرگ آذربایجان شرقی از سایر استان‌ها مطالبه‌ای ضروری است چرا که شهرستان‌ها و استان ما بهره‌ای از این فعالیت‌ها نمی‌برند.

انتهای پیام/