رئیس‌جمهور آذربایجان به داماد اردوغان نشان افتخار داد +عکس
رئیس‌جمهور آذربایجان به داماد اردوغان نشان افتخار داد +عکس

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، الهام علی اف رئیس‌جمهور آذربایجان ضمن دیدار با تعدادی از روسای شرکت‌های ترکیه‌ای سازنده تجهیزات دفاعی در باکو،  از مواضع آنکارا در قبال جنگ بر سر منطقه قره‌باغ کوهستانی تشکر کرد. بنا بر گزارش خبرگزاری رسمی «آذرتک» جمهوری آذربایجان، رئیس‌جمهور این کشور روز پنجشنبه (دیروز) در باکو با «سلجوق […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، الهام علی اف رئیس‌جمهور آذربایجان ضمن دیدار با تعدادی از روسای شرکت‌های ترکیه‌ای سازنده تجهیزات دفاعی در باکو،  از مواضع آنکارا در قبال جنگ بر سر منطقه قره‌باغ کوهستانی تشکر کرد.

بنا بر گزارش خبرگزاری رسمی «آذرتک» جمهوری آذربایجان، رئیس‌جمهور این کشور روز پنجشنبه (دیروز) در باکو با «سلجوق بیرق‌دار» داماد رئیس‌جمهور ترکیه و رئیس شرکت «بایکار»، «هالوک گورگون» مدیر شرکت دفاعی «آسلسان» این کشور دیدار کرد.

داماد رجب طیب اردوغان مدیر شرکت بایکار است که در کار تولید پهپاد فعالیت دارد.


علی‌اف و داماد اردوغان

 

بنا بر گزارش خبرگزاری رسمی جمهوری آذربایجان، الهام علی اف در دیدار با روسای شرکت‌های ترکیه‌ای به داماد اردوغان به پاس حمایت‌های آنها از باکو در جنگ با ارمنستان بر سر منطقه قره باغ کوهستانی، نشان افتخار موسوم به «نشان قره‌باغ» اعطا کرد.

سلجوق بیرق‌دار داماد رئیس‌جمهور ترکیه در دیدار با الهام علی‌اف به او پیروزی جمهوری آذربایجان در جنگ برای آزادسازی قره‌باغ را تبریک گفت.

رئیس‌جمهور آذربایجان در این دیدار، از رجب طیب اردوغان رئیس‌جمهور و همچنین ملت ترکیه به دلیل حمایت‌هایشان از باکو تشکر کرد.

طبق گزارش خبرگزاری رسمی جمهوری آذربایجان، علی‌اف با تمجید از دستاورهای صنایع دفاعی ترکیه، بر نقش مهم پهپادهای ترکیه‌ای در نابود کردن تجهیزات نظامی ارمنستان در جنگ بر سر منطقه قره‌باغ تاکید کرد.

وی حین اعطای «نشان قره‌باغ» به داماد اردوغان  گفت که این نشان «به پاس کمک‌ها به منظور تقویت روابط دو کشور برادر، تقویت همکاری بین آذربایجان و ترکیه و به دلیل حمایت از تضمین تمامیت ارضی و حاکمیت جمهوری آذربایجان» اعطا شده است.


اردوغان، دخترش سمیه و سلجوق بیرق‌دار دامادش

 

انتهای پیام/