دولتی متخصص و پای کار می‌خواهیم نه ژنرال‌های سهم خواه
دولتی متخصص و پای کار می‌خواهیم نه ژنرال‌های سهم خواه

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام جواد نیک بین نماینده کاشمر در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه شنبه، ۸ تیر) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی اظهارداشت: تسلیت به جامعه رسانه ای به ویژه خبرنگاران محترم، این عزیزان مجاهدان مطالبه گری بوده و تصمیم سازان نهادهای قانونگذاری و حاکمیتی به شمار […]

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام جواد نیک بین نماینده کاشمر در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه شنبه، ۸ تیر) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی اظهارداشت: تسلیت به جامعه رسانه ای به ویژه خبرنگاران محترم، این عزیزان مجاهدان مطالبه گری بوده و تصمیم سازان نهادهای قانونگذاری و حاکمیتی به شمار می روند.

وی با اشاره به مشکلات دامداران افزود: باید یارانه های نهاده های دامی حذف و این اعتبار به دامداران خرد و کلان اختصاص یابد.

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برای حل مشکل گوشت زنده باید صادرات دام سبک را آزاد کرد چرا که در حال حاضر دام سبک در خارج از مرزها حدود ۸۰ هزار تومان در هر کیلو به فروش می رسد.

وی راهکار رفع مشکل محصولات لبنی را حذف تعرفه و آزاد کردن صادرات شیرخشک صنعتی و کره و خامه که در حال دپو شدن هستند، دانست.

نیک بین خطاب به رئیس جمهور منتخب، گفت: جناب آقای رئیسی رهبری عزیز که سال ۶۰ دست خود را فدای انقلاب و نظام کردند و امسال با تزریق واکسن ایرانی کشور را واکسینه کردند و اعتماد، امید و اقتدار را با عمل و زبان بدن در ایران افزایش دادند، راه برون رفت از مشکلات کشور را تشکیل دولت جوان و حزب اللهی دانستند. در واقع دولتی متخصص و پای کار نه ژنرال های سهم خواه.

انتهای پیام/