دستگیری سارقان حرفه‌ای خودرو در مراغه
دستگیری سارقان حرفه‌ای خودرو در مراغه

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای خودرو و موتورسیکلت و کشف ۴ دستگاه خودرو و موتورسیکلت سرقتی و اعتراف به ۸ فقره سرقت خودرو خبر داد. به گزارش قلم پرس،از مراغه، توحید فارسی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی چند فقره سرقت وسایل نقلیه در سطح شهرستان موضوع […]فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای خودرو و موتورسیکلت و کشف ۴ دستگاه خودرو و موتورسیکلت سرقتی و اعتراف به ۸ فقره سرقت خودرو خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از مراغه، توحید فارسی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی چند فقره سرقت وسایل نقلیه در سطح شهرستان موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۱ این فرماندهی قرار گرفت.
 
وی افزود: با تلاش بی‌وقفه شبانه‌روزی و گشت‌زنی های هدفمند و فنی ماموران کلانتری سرانجام ۲ سارق حرفه‌ای و سابقه‌ دار را در حین سرقت یک دستگاه خودرو سواری پراید دستگیر و برای بررسی بیشتر به مقر انتظامی دلالت شدند.
 
این مقام انتظامی اضافه کرد: متهمان در بازجویی های فنی به عمل آمده با مشاهده اسناد و مدارک به دست آمده و بازسازی صحنه تاکنون به ۸ فقره سرقت خودرو و موتورسیکلت در سطح شهر مراغه اعتراف کرد و از مخفیگاه آنان یک دستگاه خودرو سواری پراید و ۲ دستگاه موتورسیکلت سرقتی کشف و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.
 
فارسی به همشهریان توصیه کرد که به هشدار های پلیسی در راستای پیشگیری از سرقت که توسط کارشناسان انتظامی ارائه می‌شود توجه داشته باشند و خودرو و موتورسیکلت خود را در مکان مطمئن پارک نموده و در جهت پیشگیری از سرقت، خودرو خود را به تجهیزات ایمنی لازم از قبیل قفل مرکزی، دزدگیر، قفل پدال و قفل فرمان مجهز کنند تا امکان سرقت از سارقان سلب شود و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را به پلیس ۱۱۰ و تقدیر و پیشنهادات خود را به شماره تلفن ۱۹۷ گزارش کنند.

پایان پیام/۶۰۰۰۷