دستگیری اراذل و اوباش سابقه‌دار در تبریز
دستگیری اراذل و اوباش سابقه‌دار در تبریز

[ad_1] فرمانده انتظامی شهرستان تبریز از دستگیری فرد شروری که با قمه کشی و عربده‌کشی باعث تخریب چند خودرو و ایجاد رعب و وحشت دریکی از مناظق تبریز شده بود، خبر داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، سرهنگ “‌رمضان الهوردیان‌”  در گفت‌و‌گو با خبرنگاران در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر […]

[ad_1]


فرمانده انتظامی شهرستان تبریز از دستگیری فرد شروری که با قمه کشی و عربده‌کشی باعث تخریب چند خودرو و ایجاد رعب و وحشت دریکی از مناظق تبریز شده بود، خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، سرهنگ “‌رمضان الهوردیان‌”  در گفت‌و‌گو با خبرنگاران در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر شرارت و قمه کشی یکی از افراد شرور در یکی از مناطق تبریز و تخریب چند خودرو، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۲ به سرعت در محل حاضر حاضر شدند.

وی با اشاره به اینکه با تحقیقات پلیسی، ماموران این پلیس موفق شدند هویت واقعی متهم و مخفیگاه او را در حوالی آخر عباسی شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در عملیاتی غافلگیرانه متهم سابقه‌دار را با اقتدار و در کمترین زمان ممکن دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز در پایان از اهتمام پلیس و دستگاه قضائی برای برخورد قاطعانه با اشرار و ناامن کنندگان امنیت عمومی جامعه خبر داد و گفت: شرور دستگیر شده برای صدور احکام لازم تحویل مراجع قضائی شد.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷

 

 


[ad_2]