در گام دوم انقلاب باید در لرستان شایسته‌سالاری حاکم شود
در گام دوم انقلاب باید در لرستان شایسته‌سالاری حاکم شود

حجت‌الاسلام سید احمد شاهرخی امروز دهم فروردین در اولین جلسه شورای اداری استان که با حضور رئیس قوه قضاییه در سالن اجلاس جهاد کشاورزی لرستان برگزار شد، اظهار کرد: خداوند در وجود انسان‌ها استعدادها و توانایی‌هایی قرار داده که اگر در مسیر درست استفاده شود موجب رشد و کمال می‌شود. وی بیان کرد: اصلاح امور […]

حجت‌الاسلام سید احمد شاهرخی امروز دهم فروردین در اولین جلسه شورای اداری استان که با حضور رئیس قوه قضاییه در سالن اجلاس جهاد کشاورزی لرستان برگزار شد، اظهار کرد: خداوند در وجود انسان‌ها استعدادها و توانایی‌هایی قرار داده که اگر در مسیر درست استفاده شود موجب رشد و کمال می‌شود.

وی بیان کرد: اصلاح امور جامعه در سایه تدبیر امرا و علماست تا فرد به رشد خود برسد.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: نظام سلطه تمام توان خود را به انحنای مختلف به کار گرفت تا دین و اسلام‌ستیزی ایجاد کند.

شاهرخی گفت: شهدا در مقابل نظام سلطه قرار گرفتند تا در مقابل دشمن بایستند.

وی با بیان اینکه در برنامه گام دوم انقلاب نباید مرتکب اشتباهات سهوی و عمدی که در چهل سال گذشته شده‌ایم و سبب وضعیت موجود شده شویم، عنوان کرد: لرستان استانی پربارش بوده و در سال دو بار دچار سیل می‌شود ۲۳ درصد اراضی استان آبی است و این تصمیمات اشتباه در گام اول بوده و باید با کار جهادی، مضاعف، علمی و متراکم و حمایت ائمه جمعه و جماعات و روحانیت این مسیر را اصلاح کنیم.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان بیان کرد: در گام دوم انقلاب باید در لرستان شایسته‌سالاری حاکم شود و استفاده از نیرو با نگاه تبعیضی و قومی مترود است.

انتهای پیام