به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، رسول موسی‌پور مربی پایه‌های تیم مهدیه تبریز شب گذشته به دلیل ایست قلبی جان به جان آفرین تسلیم کرد. وی از طرفداران سرسخت تیم تراکتور  است. یونس باهنر مدیر سابق آکادمی باشگاه تراکتور در مورد وی گفت: اصلا درگذشت وی را باور ندارم و واقعا از شنیدین این خبر […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، رسول موسی‌پور مربی پایه‌های تیم مهدیه تبریز شب گذشته به دلیل ایست قلبی جان به جان آفرین تسلیم کرد.

وی از طرفداران سرسخت تیم تراکتور  است.

یونس باهنر مدیر سابق آکادمی باشگاه تراکتور در مورد وی گفت: اصلا درگذشت وی را باور ندارم و واقعا از شنیدین این خبر شوکه شدم و به خانواده‌اش تسلیت می‌گویم.

وی گفت: مرحوم موسی‌پور علاقه زیادی به تیم تراکتور داشت و حتی برای مدتی به صورت افتخاری و بدون قرارداد در آکادمی باشگاه تراکتور فعالیت داشت.

مهدی فتح الله‌زاده مدیر باشگاه مهدیه تبریز هم گفت: رسول از مربیان جوان فوتبال تبریز بوده که در رده ۸ و ۹ سال مهدیه حضور داشت و عصر روز گذشته در تماسی با من زمان بازی دوستانه تیم مهدیه با تراکتور در رده ۸، ۹ سال را اطلاع رسانی کرد. وی عصر روز گذشته هم در تمرین تیم حضور نداشت و در واتساپ از من عذرخواهی کرده و علت غیبتش ناراحتی بابت شکست تراکتور برابر پرسپولیس عنوان کرده بود.

مالک باشگاه تراکتور افزود: متاسفانه درگذشت این مربی جوان که حدود ۳۰ سال داشت شوکی به فوتبال تبریز بود.

خبرگزاری فارس در تبریز درگذشت رسول موسی‌پور را به خانواده محترم وی و جامعه فوتبال تبریز تسلیت می گوید. روحش شاد.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷