خبر بد برای یونایتد با مصدومیت مهاجم فرانسوی
خبر بد برای یونایتد با مصدومیت مهاجم فرانسوی

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میرور، آنتونی مارسیال، مهاجم فرانسوی منچستریونایتد در دیدار فرانسه برابر قزاقستان دچار مصدومیت شد و به همین دلیل در دیدار برابر بوسنی نیز غایب بود. اکنون مشخص شده است که این بازیکن در دیدارهای آتی یونایتد نیز نمی‌تواند به میدان برود و باید به درمان زانوی مصدوم […]

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میرور، آنتونی مارسیال، مهاجم فرانسوی منچستریونایتد در دیدار فرانسه برابر قزاقستان دچار مصدومیت شد و به همین دلیل در دیدار برابر بوسنی نیز غایب بود.

اکنون مشخص شده است که این بازیکن در دیدارهای آتی یونایتد نیز نمی‌تواند به میدان برود و باید به درمان زانوی مصدوم خود بپردازد. این بازیکن در دیدار برابر برایتون در لیگ برتر غایب خواهد بود و نمی‌تواند برابر گرانادا در لیگ اروپا نیز تیمش را همراهی کند.

این بازیکن در فصل جاری البته در گل زدن چندان آمار خوبی برای یونایتد نداشته است و در ۳۶ بازی تنها ۷ بار موفق به زدن گل برای منچستریونایتد شده است. با این حال دیدیه دشان او را برای بازی‌های تیم ملی فرانسه در انتخابی جام جهانی به تیم ملی دعوت کرد.

تیم اوله گنار سولسشایر بعد از حذف از جام حذفی، امیدوار است بتواند در لیگ برتر رتبه دوم جدول را تثبیت کند و در لیگ اروپا نیز به موفقیت برسد تا فصل را به خوبی به پایان برساند. 

انتهای پیام