خبر بد برای لهستان و بایرن مونیخ
خبر بد برای لهستان و بایرن مونیخ

به گزارش ایسنا و به نقل از بی ساکر، روبرت لواندوفسکی اردوی تیم ملی لهستان را به دلیل آسیب دیدگی زانو ترک خواهد کرد. فدراسیون فوتبال لهستان اعلام کرد مهاجم بایرن مونیخ دچار مشکل جسمانی شده است و در دیدار چهارشنبه مقابل انگلیس در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ حضور نخواهد داشت.  لهستان نمی خواست در […]

به گزارش ایسنا و به نقل از بی ساکر، روبرت لواندوفسکی اردوی تیم ملی لهستان را به دلیل آسیب دیدگی زانو ترک خواهد کرد. فدراسیون فوتبال لهستان اعلام کرد مهاجم بایرن مونیخ دچار مشکل جسمانی شده است و در دیدار چهارشنبه مقابل انگلیس در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ حضور نخواهد داشت. 

لهستان نمی خواست در رابطه با ستاره تیمش ریسک کند و به همین خاطر لواندوفسکی در آخرین بازی فیفا دی مارس، تیم ملی کشورش را همراهی نخواهد کرد. 

مدت زمان بهبودی ستاره لهستانی ممکن است پنج تا ۱۰ روز باشد. به همین دلیل او به آلمان برمی گردد تا در بایرن مونیخ مشکلش را حل کند و در سریع ترین زمان ممکن به میادین برگردد. 

بایرن مونیخ شنبه در دیداری حساس به مصاف لایپزگ می رود. این بازی در تعیین قهرمان بوندسلیگا اهمیت زیادی دارد. 

لواندوفسکی در دو بازی نخست لهستان در انتخابی جام جهانی سه گل به ثمر رساند و غایب بزرگ دیدار چهارشنبه خواهد بود. او با بایرن  ۴۲ گل در ۳۶ به ثمر رسانده است و صدرنشین کفش طلای اروپا است. 

انتهای پیام