به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، رسانه‌های صهیونیستی، بعدازظهر امروز (پنجشنبه)، گزارش دادند که آژیرهای خطر در عسقلان اشغالی (شمال نوار غزه) به صدا درآمده‌اند. «کتائب القسام» شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در چند بیانیه جداگانه اعلام کرد که عسقلان اشغالی، بئر السبع و مزرعه اشتراکی «بئیری» را هدف حمله راکتی قرار داده […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، رسانه‌های صهیونیستی، بعدازظهر امروز (پنجشنبه)، گزارش دادند که آژیرهای خطر در عسقلان اشغالی (شمال نوار غزه) به صدا درآمده‌اند.

«کتائب القسام» شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در چند بیانیه جداگانه اعلام کرد که عسقلان اشغالی، بئر السبع و مزرعه اشتراکی «بئیری» را هدف حمله راکتی قرار داده است.

 

 

شبکه صهیونیستی «کان» در این خصوص گزارش داد که یکی از راکت‌ها مستقیما با یک ساختمان در عسقلان برخورد داشته است.

 

 

روزنامه عبری «یدیعوت آحارانوت» نیز گزارش داد که در پی این حمله یکی از شهرک‌نشینیان مجروح شده است.

لحظاتی بعد، کتائب القسام در بیانیه‌ای دیگر اعلام کرد که یکی از باتری‌های گنبد آهنین را در نزدیکی «ناحل عوز» هدف حمله خمپاره‌ای قرار داده است.

 

 

منابع عبری‌ همچنین گزارش دادند که یکی از راکت در بئر السبع با یک هدف برخورد داشته است.

 

شهر بئر السبع

 

 

 

شاخه نظامی حماس در بیانیه‌ای دیگر اعلام کرد که اشدود اشغالی را هدف حمله راکتی قرار داده است. همزمان با این اعلام منابع عبری‌ از فعال شدن آژیر خطر در این شهرک خبر دادند.

کتائب القسام در بیانیه‌ای دیگر اعلام کرد که پایگاه نظامی «سدی تمان» را در نزدیکی شهر بئر السبع با راکت هدف قرار داده است.

همزمان با این اعلام، «سرایا القدس» شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی اعلام کرد که شهر عسقلان اشغالی را هدف حمله راکتی قرار داده است.

انتهای پیام/