جوان کرمانشاهی پس از کشتن مادر و برادرش خودکشی کرد
جوان کرمانشاهی پس از کشتن مادر و برادرش خودکشی کرد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: عصر امروز به‌دنبال اختلافات خانوادگی، فردی در شهر کرمانشاه با شلیک گلوله به زندگی خود، مادر و برادر ناتنی‌اش پایان داد. به گزارش قلم پرس به نقل از ایلنا، سرهنگ محمدرضا آمویی درباره جزئیات حادثه اظهار داشت: این حادثه ساعت ۱۴ در شهرک الهیه به‌دنبال بالا گرفتن اختلافات […]

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: عصر امروز به‌دنبال اختلافات خانوادگی، فردی در شهر کرمانشاه با شلیک گلوله به زندگی خود، مادر و برادر ناتنی‌اش پایان داد.

به گزارش قلم پرس به نقل از ایلنا، سرهنگ محمدرضا آمویی درباره جزئیات حادثه اظهار داشت: این حادثه ساعت ۱۴ در شهرک الهیه به‌دنبال بالا گرفتن اختلافات خانوادگی میان اعضای یک خانواده رخ داد.

وی ادامه داد: در این حادثه جوانی ۲۴ ساله پس از جر و بحث با اعضای خانواده بخصوص مادر ۴۳ ساله و برادر ناتنی ۱۹ ساله‌اش، با اسلحه‌ای که در اختیار داشته اقدام به شلیک به سمت آنها کرده و موجب مرگ هر دو نفرشان شد.

سرهنگ آمویی خاطرنشان کرد: فرد ضارب در ادامه رفتار جنون‌آمیزش، به سمت خود شلیک و به زندگیش خاتمه داد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه با ابراز تاسف از وقوع این حادثه تلخ، عموم شهروندان بخصوص جوانان را به خویشتنداری دعوت کرد و گفت: راه‌حل اختلافات خانوادگی هرقدر که بزرگ هم باشد چنین رفتارهایی نیست.

وی در پایان یادآوری کرد: مرکز مشاوره و روانشناسی پلیس کرمانشاه واقع در معاونت اجتماعی استان آماده است تا در طول هفته و در ساعات اداری خدمات مشاوره ای رایگان به عموم شهروندان جهت حل مشکلات آنها ارائه کند.