جشنواره آدم برفی در روزهای برفی عینالی
جشنواره آدم برفی در روزهای برفی عینالی

به گزارش قلم پرس، بابک دانش پناه با ذکر این خبر گفت: در پی بارش نعمت الهی و سفید پوش شدن تفرجگاه کوهستانی عینالی و در راستای ایجاد نشاط و شادی و پر کردن اوقات فراغت شهروندان عزیز جشنواره آدم برفی با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز تا پایان سال در روزهای برفی […]

به گزارش قلم پرس، بابک دانش پناه با ذکر این خبر گفت: در پی بارش نعمت الهی و سفید پوش شدن تفرجگاه کوهستانی عینالی و در راستای ایجاد نشاط و شادی و پر کردن اوقات فراغت شهروندان عزیز جشنواره آدم برفی با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز تا پایان سال در روزهای برفی تفرجگاه برگزار می شود.

دانش پناه سرپرست سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداری تبریز اظهار نمود: با توجه به کوهستانی بودن تفرجگاه عینالی و ماندگاری برف پس از بارش در ارتفاعات این تفرجگاه نسبت به سطح شهر، این تفرجگاه مناسبترین محل برای اجرای جشنواره آدم برفی است.

وی افزود: در سال های اخیر با شیوع بیماری کرونا زندگی هموطنان به شدت تحت تاثیر قرار گرفته سعی داریم با برگزاری جشنواره‌های مختلف و برنامه های فرهنگی، هنری و اجتماعی سهمی در بالا بردن روحیه و ایجاد شادی در جامعه داشته باشیم.

وی با دعوت از علاقمندان برای شرکت در این جشنواره گفت: هموطنان عزیز علاقمند به طبیعت می‌توانند همراه خانواده هایشان با شرکت در این جشنواره تفریحی و باطراوت در فضای آزاد طبیعت بکر ارتفاعات عینالی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی یک روز برفی و پرجاذبه را تجربه کنند ضمن اینکه جوایزی برای سازنده های بهترین آدم برفی ها از طرف سازمان اهدا خواهد شد.

عکس های سلفی با آدم برفی به همراه مشخصات خود، شماره تماس و محل دقیق ساخت آدم برفی در تفرجگاه عینالی به روابط عمومی سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز ارسال شود.

تلگرام و واتساپ به شماره : ۰۹۱۴۱۱۹۶۲۳۳

اینستاگرام : @eynali.tabriz2020

ایمیل: eynali@tabriz.ir

در گرفتن عکس سعی شود آدم برفی همراه با طبیعت تفرجگاه عینالی به تصویر کشیده شود.