جزییات آرای شورای شهر حوزه انتخابیه تهران اعلام شد
جزییات آرای شورای شهر حوزه انتخابیه تهران اعلام شد

به گزارش گروه ساسی خبرگزاری فارس به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان تهران، جزییات آرای شورای شهر  حوزه انتخابیه تهران اعلام شد. بر این اساس مجموع آرای ماخوذه در انتخابات شورای شهر تهران ،ری،شمیرانات و پردیس ۱۵۶۵۳۷۰ رای می باشد که توسط شهروندان به داخل صندوق اخذ رای انداخته شده است. همچنین کل […]

به گزارش گروه ساسی خبرگزاری فارس به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان تهران، جزییات آرای شورای شهر  حوزه انتخابیه تهران اعلام شد.

بر این اساس مجموع آرای ماخوذه در انتخابات شورای شهر تهران ،ری،شمیرانات و پردیس ۱۵۶۵۳۷۰ رای می باشد که توسط شهروندان به داخل صندوق اخذ رای انداخته شده است.

همچنین کل آرای صحیح ماخوذه ۱۱۵۱۴۵۰ بوده و همچنین آرای باطله ۴۱۳۹۲۰ هست. تعداد اعضای شورای شهر تهران ۲۱ نفر است که نفر اول شورای شهر تهران با کسب ۴۸۶۲۸۲ رای و با مشارکت ۴۲/۲۳درصد رای حائز این رتبه شده است و  نفر ۲۱ که با کسب ۲۵۵۸۵۴ رای در مقابسه با نفر اول ۲۲/۲۲میزان مشارکت شهروندان را نیز کسب کرده است.

شورای شهر تهران دارای ۱۱نفر عضو‌علی البدل است که به ترتیب اولین عضو‌علی البدل تعداد ۷۴۲۹۴ و آخرین عضو نیز تعداد ۳۹۲۹۲ رای کسب کرده اند.

در مجموع میزان مشارکت شهروندان تهرانی در انتخابات شورای شهر ۲۴/۶ دهم درصد می باشد.

انتهای پیام/