شهردار منطقه ۷ تبریز اقدامات عمرانی صورت گرفته دو ماهه نخست سال جاری را برشمرد و تکمیل کانال کرجان، آسفالت ریزی و جدول گذاری را مهمترین آنها عنوان کرد. به گزارش قلم پرس، محمد رشتبری در تشریح این خبر گفت: اجرای پی سنگی و دیوار سنگی در حجم هزار متر مکعب در راستای تکمیل کانال […]شهردار منطقه ۷ تبریز اقدامات عمرانی صورت گرفته دو ماهه نخست سال جاری را برشمرد و تکمیل کانال کرجان، آسفالت ریزی و جدول گذاری را مهمترین آنها عنوان کرد.

به گزارش قلم پرس، محمد رشتبری در تشریح این خبر گفت: اجرای پی سنگی و دیوار سنگی در حجم هزار متر مکعب در راستای تکمیل کانال کرجان عملیاتی شده و پیشرفت ۸۰ درصدی داشته است.
وی اجرای جدول درپوش در پارک آخماقیه، کفسازی و جدول گذاری در مسیرهای لاله، میدان اندیشه، خیابان مردانی آذر شهرک اندیشه و کوی امام حسین (ع) خلجان را از دیگر اقدامات عمرانی صورت گرفته طی دو ماه گذشته عنوان کرد.
رشتبری با بیان اینکه بهبود شرایط آسفالت معابر اصلی و فرعی به صورت همزمان یکی از مهمترین اولویت های این شهرداری بوده، اظهار کرد: اجرای لکه گیری و آسفالت اساسی معابر مسیرهای اندیشه، رسالت، لاله، روستاهای الحاقی و محل های ابلاغی، شهرک رازی، کوی فروردین شرقی، خیابان جلالیه، نیروی هوایی، رواسان، نیایش و پشت میدان تره بار با توزیع ۴۵۰ تن آسفالت عملیاتی شده است.
شهردار منطقه ۷ همچنین به آماده سازی جاده قدیم وادی رحمت برای کاهش بار ترافیکی اشاره کرد و افزود: اصلاح و بازگشایی جاده قدیم وادی رحمت در راستای مدیریت بار ترافیکی در این محدوده در دست اقدام گرفته و عملیات جدول گذاری، زیرسازی و تسطیح، اصلاح شیب مسیر و آماده سازی فضای سبز این مسیر اجرا شده است و عملیات آسفالت ریزی نیز طی روزهای آتی به پایان خواهد رسید.