توقف جراحی بیماران در بیمارستان‌های دولتی کذب است
توقف جراحی بیماران در بیمارستان‌های دولتی کذب است

وزیر بهداشت گفت: هیچ‌گونه جراحی در بیمارستان‌های دولتی برای بیماران متوقف نشده است. به گزارش قلم پرس به نقل از ایلنا، سید حسن قاضی‌زاده هاشمی، در پاسخ به این سوال که چقدر در دوره وزارت شما کلینیک‌های زیبایی افزایش پیدا کرده است? گفت: ما در این وزارتخانه اجازه جدیدی برای کلینیک‌های زیبایی صادر نکرده‌ایم اما […]

وزیر بهداشت گفت: هیچ‌گونه جراحی در بیمارستان‌های دولتی برای بیماران متوقف نشده است.

به گزارش قلم پرس به نقل از ایلنا، سید حسن قاضی‌زاده هاشمی، در پاسخ به این سوال که چقدر در دوره وزارت شما کلینیک‌های زیبایی افزایش پیدا کرده است? گفت: ما در این وزارتخانه اجازه جدیدی برای کلینیک‌های زیبایی صادر نکرده‌ایم اما کسانی که متخصصان این رشته هستند مثل جراحان پلاستیک و زیبایی و متخصصان پوست و مو همه در قالب قانون می‌توانند مطب و کلینیک داشته باشند.

او افزود: مسلماً حتماً این کلینیک‌ها افزایش داشته است. دلیل آن هم اولاً نیاز جامعه و دوماً فارغ‌التحصیلان این رشته‌ها است. اما سوال من این است که آیا اگر ما کلینیک زیبایی داشته باشیم امر بدی است؟ قطعاً داشتن کلینیک زیبایی امر بدی نیست اما اگر این کلینیک‌ها تخلف بکنند و با آنها برخورد نشود این مسئله بد است.

وزیر بهداشت در واکنش به خبری مبنی بر اینکه جراحی بیماران در بیمارستان‌های دولتی متوقف شده و وزارت بهداشت حاضر به فروش سهام هزار میلیاردی پالایشگاه نفت اصفهان نیست،گفت: این جزو حواشی است که برخی برای حوزه سلامت درست می‌کنند. من هم در این مورد نیازی به توضیح نمی‌بینم. تصور من این است که همه اینها حاشیه است و بهتر است که به این مسائل ورود پیدا نکنیم. هیچ‌گونه جراحی در بیمارستان‌های دولتی برای بیماران متوقف نشده است.