توسعه ناوگان حمل‌ونقل عمومی تبریز با استقبال از طراحی موتورهای برقی
توسعه ناوگان حمل‌ونقل عمومی تبریز با استقبال از طراحی موتورهای برقی

توسعه ناوگان حمل‌ونقل عمومی تبریز با استقبال از طراحی موتورهای برقی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز از توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی تبریز با استقبال از طراحی موتورهای برقی خبر داد. به گزارش شهریار، محبوب تیزپاز نیاری در جریان بازدید از شرکت آذر اتصال گفت: اهتمام شهرداری تبریز برای بهره […]
توسعه ناوگان حمل‌ونقل عمومی تبریز با استقبال از طراحی موتورهای برقی

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز از توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی تبریز با استقبال از طراحی موتورهای برقی خبر داد.

به گزارش شهریار، محبوب تیزپاز نیاری در جریان بازدید از شرکت آذر اتصال گفت: اهتمام شهرداری تبریز برای بهره مندی از ظرفیت شرکت های تولیدی دانش بنیان در راستای کاهش آلودگی هوا و کاهش هزینه های استفاده از سوخت های فسیلی است.

تیزپاز نیاری افزود: شهرداری تبریز برنامه های عملیاتی راهبردی خود را برای بهره مندی از ظرفیت شرکت های تولیدی دانش بنیان و استفاده از تکنولوژی ساخت موتورهای برقی در ناوگان حمل و نقل عمومی را تدوین کرده است.

وی اظهار کرد: در راستای پیشبرد اهداف کلان مدیریت شهری و تحقق شهر پاک، کارگروه تخصصی دانش بنیان متشکل از کارشناسان توانمند شهرداری تبریز تشکیل شده و قرار است از ظرفیت های تمامی واحدهای تولیدی دانش بنیان کشور استقبال می کند

در ادامه این بازدید، مدیر عامل شرکت آذر اتصال به تشریح اهداف این کارخانه پرداخت و از مطالعه و  راه‌اندازی خط تولید موتورهای برقی برای استفاده خودورهای سنگین و سبک در آینده نزدیک خبر داد.   

این بازدید با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری و دبیرنظام مشارکت و خلاقیت شهرداری تبریز صورت گرفت.